Вперше в ЧНУ відбувся «День радіо»

2 Листопада, 2015

Команда студентського «Радіо ЧНУ» провела живий виступ перед третім корпусом університету.
Радіо в університеті існує вже десять років, проте слухати свіжі передачі на перервах можуть лише студенти, які навчаються в першому корпусі, де є необхідне для цього обладнання. Для того, щоб покращити цю ситуацію команда «Радіо ЧНУ» вирішила зробити «виїзний» ефір біля третього корпусу й таким чином поширити радіо на інші університетські локації.

Олег Магльований, один із організаторів «Дня радіо»:Олег

Наша команда вирішила, що це чудова ідея провести live ефір. Тут є декілька позитивних факторів. По-перше, це поширення інформації про наше студентське радіо, яке постійно розвивається, по-друге, ми впевнені що студентам сподобались музика та ті невеличкі передачі, які ми представляли, а, по-третє, це — чудова практика для нас, як радіоведучих, покращити наші навички. Хай людей прийшло не так багато, проте ми впевнені, що це чудовий результат для першого разу.

Ведучі «Радіо ЧНУ» провели декілька передач із тих, що зазвичай лунають у ефірі радіо, поєднуючи їх із музикою. Особливим гостем «Дня радіо» став фронтмен гурту «Сонце в кишені», аспірант ЧНУ Олександр Дубина, який привітав студентів та виконав кілька пісень вживу.DOuhukpm_a8

Команда радіо прагне проводити такі «виїзди» надалі.

 

Дарина ДячокКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: