Радіоблог №1. Готуй сани з літа…

9 Листопада, 2015

За вікном останні тижні спекотного серпня, а ми з Ярославом Хандусем обговорюємо по телефону концепцію нашого оновленого Радіо ЧНУ. Готуватись до запуску радіо потрібно завчасно, а до того ж ребрендинг потребує багато різноманітних ресурсів та робочих… голів. Як висновок, наш мозковий штурм тривав декілька годин за які
ми розробили план подальших дій: змінюємо назву, змінюємо розклад, змінюємо музику, змінюємо тематику програм. Про причини та наслідки по порядку.LjSK32Qh-eQ

  1. Назва. Попередню назву «Радіо ZеБе» ми з Луїзою придумали далекого вересня 2014 року. З того часу звісно багато чого змінилося, а найголовніше – всі ми подорослішали як фізично, так і професійно. Хоча останнє, звісно, менше. І тепер ця попередня перша назва здалась нам такою дитячою, що було прийняте одноголосне рішення змінити її на «Радіо ЧНУ» певною мірою за прикладом «Радіо КПІ» – нашою іконою в плані менеджменту. Потім я ще зробила у фотошопі лого і вуаля – бренд маємо.
  2. Розклад. За літо у нас було багато часу і на цьому життєдайному ґрунті виросли і заколосилися амбіції та візії щодо майбутнього нашого радіо. Відповідно, нам хотілося працювати – по-максимуму багато, але і по-максимуму якісно, тому розраховувати у своїх думках ми почали на якнайбільшу кількість виходу у світ, тобто рідні коридори першого корпусу нашої альма-матер.
  3. Музика. Минулого року ще коли радіо наше називалось тією дитячою назвою, ми провели дослідження серед викладачів, проте результати були досить таки непевними. Більшість хотіли слухати рок, або поп, проте нам відразу було ясно, що система демократії при виборі музики для студентського радіо не спрацює, тому ми вирішили бути нейтральною Швейцарією і постановили пускати в ефір легкі жанри: інді, лаунж, синтпоп і все інше, що не дратує слух доцентам, лаборантам і технічкам.
  4. Тематика програм. Ну, тут уже все зовсім просто. Ми вирішили взяти знову ж таки лайтовими новинами з чудового сайту в-о-с, різноманітними інтерв’ю з цікавими людьми та тематичними програмами.

Крім усього цього списку ми ще підготували музику для фонів передач і записали джингли. Як то кажуть, щасливої дороги у новому робочому році.

Дарина ДячокКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: