Як успішно скласти сесію?

9 Грудня, 2015

Зимова екзаменаційна сесія для студентів-журналістів ЧНУ ім. Б. Хмельницького розпочнеться 14 грудня. Про це повідомила Оксана Іванченко, заступник директора з виховної роботи ННІ української філології та соціальних комунікацій.

Перевірка знань традиційно викликає у молоді паніку, зокрема у першокурсників. Скласти сесію для них надзвичайно складно, бо у стінах університету вони робитимуть це вперше. Для того, аби допомогти їм успішно підготуватися до іспитів, ми поспілкувалися зі студентами- журналістами 2-4 курсів і попросили їх дати поради своїм колегам.

 

23

Тетяна Козловська, студентка 2-Ж курсу

– Краще готуватися до сесії з вересня, інакше останній передекзаменаційний тиждень перетвориться на каторгу. Раджу поспілкуватися із старшокурсниками (якщо є така можливість) щодо того, як вони складали певний предмет. Починати вчити предмет у ніч перед екзаменом марно. Готуватися потрібно систематично.

 

 

 

 

4567

Юрій Олійник, студент 2-Ж курсу

– Сесія – це період напруженої роботи з тим багажем знань, який ти отримав за семестр. Відповідно і готуватися її скаладання треба протягом всього семестру. Не вважаю дієвими рецептами класти монети у взуття та кричати в переддень іспиту: «Халява прийди». Мій особистий рецепт – працювати кожного дня під час навчального процесу і сесія пройде непомітно з бонусами у вигляді стипендії.

 

 

 

 

Віталіна Безверха, студентка 3-Ж курсу3456

– Я завжди ретельно вчу матеріал на іспит, а потім з кожного питання записую основні тези. Перед початком екзамену переглядаю їх. Таким способом одразу згадую всю іншу інформацію. Раджу студентам розділити питання до екзаменів і вчити їх так, щоб кожного дня опрацьовувати однаковий обсяг інформації.

 

 

 

 

Олег Магльований, студент 3-Ж курсу888

–  Для мене головне − виспатись перед іспитом, навіть якщо зробити це дуже важко через хвилювання. Щодо підготовки нічого конкретного порекомендувати не можу. Це процес індивідуальний і тому дуже важливо знайти для себе ідеальний метод підготовки. З власного досвіду зауважу, що для досягнення успішних результатів на сесії, потрібно працювати протягом семестру: відвідувати лекції, готуватися до семінарів, вчасно ліквідовувати борги.

 

 

 

Маріам Казарян, студентка 4-Ж курсу6789

– Кажуть, що студенти завжди готуються в останню ніч перед іспитом. Є такі, не заперечую. Однак я ніколи не готувалася за таким принципом й іншим не раджу. Час на підготовку до складання екзамену треба розпланувати так, щоб встигнути вивчити всі питання і декілька разів повторити їх. Моя формула успішного складання сесії: «Правильний розподіл часу».

 

 

 

 

 

 Ольга Гуржій, студентка 3-Ж курсу 



Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: