Дмитро Лазуткін представив черкасцям нову книгу

7 Грудня, 2015

Збірку віршів «Червона книга» презентував журналіст, телеведучий та спортивний коментатор боксерських боїв, Дмитро Лазуткін у Черкасах, 7 листопада. Під час зустрічі зі своїми шанувальниками поет декламував вірші, розповів про основні теми написаних ним творів та історію їх появи. 

Вірші, які увійшли до «Червоної книги», письменник написав протягом 2015 року. На їх тематику, за його словами, вплинула війна на Сході України. «Під такою назвою і яскравою червоною палітуркою видання ховається колекція моїх почуттів, емоцій і внутрішніх станів, які зникають, знову з’являються та загострюються. Червоне – це кров, пристрасть, емоційний пік», − розповів Дмитро Лазуткін.

Поет декламує вірші власного авторства

Дмитро Лазуткін декламує вірші власного авторства

Містянам було цікаво поспілкуватися з автором, адже він займається не лише письменницькою діяльністю, а й працює журналістом. Його виступ був лаконічним, змістовним та аргументованим.

Дмитро Лазуткін залучив читачів до співпраці

Дмитро Лазуткін залучив читачів до співпраці

Презентація збірки відбулася у Художньому музеї у межах всеукраїнського проекту «Мережа» від Міжнародної літературної корпорації «Meridian Chernovitz». Організацією проведення заходу займалися студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування» Черкаського національного університету імені Б.Хмельницького, які є членами Молодіжної громадської організації «Книжковий маестро».

По завершенню зустрічі всі, хто бажає, міг придбати збірку «Червона книга» та отримати автограф Дмитра Лазуткіна.

Шанувальники творчості автора у черзі за автографами

Шанувальники творчості автора у черзі за автографами

 

Використано фото ГО “Книжковий маестро”

Ольга Гуржій, студентка 3-Ж курсуКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: