«Пластуни – це як ідеал людини»

8 Грудня, 2015

Студентам-журналістам третього курсу розповіли про Черкаську молодіжну організацію «Станиця Черкаси ПЛАСТу – Національної Скаутської Організації України». «Пласт» —національна скаутська організація України, мета якої сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, на свідомих, відповідальних та повноцінних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і на провідників українського суспільства.
20151208_173448

20151208_173308
Загалом по всій Україні 7000 тисяч пластунів, в той час, як у інших країнах у разів п’ять більше. Коли утворилася ця організація, спочатку вона була для хлопців, зараз же поділено на два курені – хлопчачий і дівочий. Вступати в цю організацію може кожний охочий.
“Я вступив в цю організацію в 14 років. З тих пір активно займаюся в цій організації та навчаю молодше покоління. В нас є діти, яким по 9 років і вони вже почали свій шлях пластуна”, – розповідає Володимир Педько, колишній голова організації, зв’язковий одного із гуртків.
Володимир розповів цікаві історії проживання та діяльність таборів. Організація побудована на взаємодії, старші навчають менших, а ті в свою чергу вже з дитинства беруть на себе відповідальність за будь-яку справу. Кожний робить якусь користь суспільству, за яку не потребує винагороди. В пластунів цікаве дозвілля, яке вони самі влаштовують і кожний займається улюбленою справою, і може навчити інших.
Якщо хтось відчуває, що хоче спробувати себе у ролі пластуна, то може провести декілька днів у цій атмосфері і виконати всі ті завдання, які виконують справжні пластуни.
Більше інформації про організації можна дізнатися на сайті: http://www.plast.org.ua/news?newsid=9307

Зозуля Тетяна,студентка 3-ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: