Студентам ЧНУ показали «Зиму у вогні»

2 Грудня, 2015

Кінострічку «Зима у вогні», сьогодні, другого грудня, презентували у Черкаському національному університеті. Картина режисера Євгена Афінеєвського оповідає про події на Майдані 2013-2014 років

cb71235-------------

Афіша кінострічки “Зима у вогні”. Фото з мережі Інтернет

Організували показ фільму Василь Дунаєвський, голова студентської ради ЧНУ, та Інна Ємець, випусниця університету. «Метою проведення заходу є вшанування річниці Революції Гідності», − говорить голова студради. Юнак вважає, що показ фільму нагадав студентам про їхню роль в житті суспільства й відповідальність перед собою та країною.

Як повідомляє інтернет-видання «in.ck.ua», фільм-хроніка показує 93-денний період зими 2013-2014, описуючи події, як рух за громадянські права, що перетворюється на підтримувану мільйонами людей Революцію Гідності».

Для студентів Черкаського національного показ стрічки був пізнавальним і цікавим. «Я дізналася велику кількість нових фактів про Революцію гідності, на деякі речі подивилася по-новому. Мені сподобалося те, що події на Майдані у фільмі висвітлені об’єктивно та без прикрас», − розповідає Анна Сидяка, студентка 2 курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій.

Для шанувальників документалістики кінострічка є цінною з огляду на те, що до неї увійшли інтерв’ю з протестувальниками, записи з місця подій на Майдані та «великомасштабний» погляд на конфлікт.

Нагадаємо, що стрічка «Зима у вогні» здобула світове визнання і посіла перше місце на міжнародному кінофестивалі у Торонто та отримала приз глядацьких симпатій в категорії «документальний фільм». Окрім цього, її номінували на здобуття світової кінопремії «Оскар». Перший показ фільму у Черкасах відбувся у кінотеатрі «Україна» 29 листопада.

 

 

Студенти ЧНУ переглядають фільм

Студенти ЧНУ переглядають фільм

  Ольга Гуржій, студентка 3-Ж курсуКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: