Студенти-журналісти святкували «День радіо»

29 Листопада, 2015

Вперше у ЧНУ ім. Б. Хмельницького команда студентського радіо організувала живий виступ перед третім корпусом університету.
3 (1) Організатори зізнаються, що такий«виїзний» ефір вирішили організувати аби студенти, які навчаються у третьому корпусі, мали змогу послухати їхні передачі. Адже протягом десяти років існування радіо, слухати його можуть тільки студенти першого корпусу ЧНУ. Ведучі  провели декілька передач. Особливим гостем «Дня радіо» став фронтмен гурту «Сонце в кишені», аспірант ЧНУ Олександр Дубина, який привітав студентів та виконав кілька пісень вживу.


1
«Наша команда вирішила, що це чудова ідея провести live ефір. Тут є декілька позитивних факторів. По-перше, це поширення інформації про наше студентське радіо, яке постійно розвивається, по-друге, ми впевнені що студентам сподобались музика та ті невеличкі передачі, які ми представляли, а, по-третє, це — чудова практика для нас, як радіоведучих, покращити наші навички. Хайлюдей прийшло не так багато, проте ми впевнені, що це чудовий результат для першого разу»,розповілаДарина Дячок, одна із організаторів «Дня радіо», на сайті ЧНУ.2

Команда радіо плануєі надалі проводити такі «виїздні» ефіри.

Вікторія Скубацька, 3-Ж

 Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: