ННІ УФСК посів друге місце у конкурсі КВК

20 Листопада, 2015

Команда «Казбет», до складу якої увійшли студенти філологи та студенти-журналісти ННІ української філології та соціальних комунікацій, здобула друге місце у конкурсі КВК серед студентів Черкаського національного 17 листопада. Окрім срібла, веселі та кмітливі отримали запрошення від координатора міської Ліги КВК до участі в новому сезоні.

"Казбет" святкує здобуття срібла

“Казбет” святкує здобуття срібла

Навчально-науковий інститут представляли студенти 2-Ж курсу Віталій Аністратенко, Олена Фесенко, Тетяна Яньшіна, Ярослав Полянецький, студент 2-А курсу Ярослав Цуканов та студентка 3-В Анна Іщенко. Учасники «Казбету» творчо та креативно підійшли до підготовки номерів для виступу. Їм вдалося розсмішити  глядачів і, що найважливіше, суддівську колегію. Гра складалася із чотирьох етапів. Спочатку кожна команда мала представити себе у конкурсі «Візитка». У рамках наступного етапу «Розминка» учасники повинні були, жартуючи, відповісти на питання суддів. Після цього на «Біатлоні» троє учасників від кожної команди розказували жарти по-черзі. до конкурсу учасники дізналися тему, на яку мусили придумати жартівливу сценку «Ніч перед екзаменом» і представити її у конкурсі «Імпровіз».

Переможці КВК

Переможці КВК

Загалом, у КВК «Від сесії до сесії» взяли участь 5 команд. Окрім ННІ УФСКпідіймали настрій глядачам студенти ННІ фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем («Хвилюватись не має причин»), ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва («Шостий погляд»), ННІ економіки і права («Інтелігенція») та психологічного факультету («Адекватна сім’я»).Перше місце посіла команда ННІ фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем «Хвилюватись не має причин». Її нагородили золотим кубком.

         Ольга Гуржій, студентка 3-Ж курсу 

 Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: