У Черкаському національному стартувала «Фотосушка»

16 Листопада, 2015

Учасники проекту FREEBOOK, сьогодні, 16 листопада, до Дня студента в ЧНУ влаштували «фотосушку». Всі охочі  мають змогу представити на широкий загал свої фото, на яких зафіксовані яскраві миті студентського життя.

Акція розпочалася в корпусі №1 університету о 8-й годині і триватиме до 17 листопада включно.Авторів кращих світлин з подорожей, флеш-мобів, фестів, підготовки до пар чекають ексклюзивні призи у двох номінаціях.

Проект “Фотосушка” – відносно новий формат виставки, що виходить за рамки звичних всім музею чи галереї. Суть акції полягає у тому, що будь-який її учасник може підвісити свої роботи за допомогою звичайних прищіпок для білизни, а натомість може забрати будь-яку роботу, яка йому сподобалася. Це ностальгійно нагадує минуле, коли фотографії, надруковані вдома, у ванній чи затемненій кімнаті так само сушились на мотузках з прищіпками для білизни.

Вперше таку акцію провели у Санкт-Петербурзі у 2010 році, авторами її є Ольга Луветау та Андрій Кеззін. Тепер цей проект є міжнародним, бо відбувається крім Росії та України по всьому світу. У Черкасах фотовиставку у такому форматі організовують не вперше. Традиційно її проводять на День міста.

Ольга Гуржій, студентка 3-Ж курсуКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: