Для студентів ЧНУ проводять тренінги з психології

15 Листопада, 2015

Студенти 1-Ж курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій взяли участь у психологічному тренінгу 9 листопада. Його провели студенти-старшокурсники психологічного факультету ЧНУ під керівництвом практичного психолога, спеціаліста вищої категорії психологічної служби університету Любові Тарнавської. Мета заходу − допомогти першокурсникам адаптуватися до студентського життя та підготуватися до складання першої сесії.

Тренінг складався з кількох блоків. Особливо цікавим для учасників заходу став блок «Запитання до старшокурсника». Першокурсників цікавило все до найменших деталей, що стосується навчального процесу. Вони ретельно занотовували відповіді на запитання про заліки, іспити, наукову роботу.

«Було дуже цікаво поспілкуватися з психологами, дізнатися про себе й одногрупників багато нового, отримати вичерпні відповіді на питання стосовно навчання, які я хотіла дізнатися протягом кількох місяців», − розповіла Анастасія Чорногал, студентка 1-Ж курсу.

Як зазначила Людмила Солодка, заступник директора ННІ УФСК з виховної роботи, ідею проведення адаптаційних тренінгів для студентів першого курсу ініціювали члени проректорату ЧНУ. Цикл таких тренінгів психологи проведуть для студентів-першокурсників усіх навчально-наукових інститутів закладу.

До проведення тренінгів залучають не лише спеціалістів, а й студентів-психологів ЧНУ імені Б.Хмельницького. Для них це унікальна можливість попрактикуватися з фаху та допомогти першокурсникам адаптуватися до змін.

                                                                                                                              Ольга Гуржій, студентка 3-Ж курсуКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: