Студенти-журналісти написали диктант національної єдності

11 Листопада, 2015

День української писемності та мови відзначили у ЧНУ імені Б. Хмельницького 9 листопада. Святкування розпочалося об 11-й годині написанням диктанту національної єдності.  Долучилися до акції й студенти-журналісти, які мали на меті не лише перевірити свої знання з української мови, а й продемонструвати солідарність з усіма, хто послуговується рідною мовою.

«Я вирішила спробувати себе у чомусь новому. Мені було цікаво перевірити свій рівень знань з української мови та стати частинкою всеукраїнської акції. Традиція написання диктанту мені імпонує і було б добре, якби щороку збільшувалася кількість українців, які до неї приєднуються», − поділилася своїми враження студентка 2-Ж курсу Тетяна Козловська.

Разом зі студентами диктант національної єдності написали викладач кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Світлана Коваль, заступник директора з навчальної роботи ННІ української філології та соціальних комунікацій Оксана Іванченко та секретар ННІ Тетяна Сівцова.

Цього річ диктант уперше транслювали не лише по радіо, а й по телебаченню. Надиктовував текст автор шкільних підручників із української мови та літератури Олександр Авраменко.

Нагадаємо, що традицію написання всеукраїнського диктанту до Дня української писемності та мови у 2000 році започаткувала Національна радіокомпанія України. У 2015 році диктанту надали статус міжнародного.

Ольга Гуржій, студентка 3-Ж курсу

Фото прес-служби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Фото прес-служби Черкаського національного університету імені Богдана ХмельницькогоКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: