Семінар із відеоблогінгу відвідали студенти та викладачі ННІ УФСК

24 Вересня, 2019

Студенти-журналісти разом викладачами кафедри журналістики, реклами та PR-технологій відвідали семінар «Відеоблогінг: між популізмом і журналістськими стандартами. Як створити унікальний контент». Навчання тривало протягом 19-20 вересня.

Семінар провели за підтримки «Фонду Фрідріха Наумана за Свободу», Академії української преси та Національної спілки журналістів України. Спікерами семінару стали Валерій Іванов, президент Академії української преси, доктор філологічних наук, професор, Андрій Юричко, медіатренер, кандидат філологічних наук, викладач КНУ ім. Тараса Шевченка та Сергій Сєднєв, продюсер цифрового контенту, керівник діяльності з відеовиробництва.

– Я люблю навчати. До своєї теперішньої роботи працював багато років викладачем і сумую за цим. Тепер, коли я набрався досвіду, накопичив багато цікавої інформації, якою можу поділитись із кимось – чому б і не проводити подібні заходи, – говорить Сергій Сєднєв.

На семінарі майбутнім медійникам розповідали про нові тенденції відеоблогінгу та стандарти подачі інформації. Говорили про те, як юзери мережі сприймають блогерів та їхній контент, як блогери у своїй роботі поєднують факти та власні емоції, як через свою популярність вони іноді забувають про дотримання стандартів. Спікери розповіли про те, як правильно оформити свої канали чи профілі в соціальних мережах, аби ті приносили не лише задоволення, а й прибуток. Особливий інтерес викликало обговорення перспективності соціальних мереж як платформ для розвитку бізнесу та огляд популярних сьогодні відеохостингів.

– Нині саме через профілі блогерів у соціальних мережах рекламодавці дуже активно поширюють інформацію про свій продукт. Мені, майбутньому рекламнику, корисно знати, як правильно додавати в блоги рекламу: де і як це зробити гармонійно, як не бути занадто нав`язливим. Дізналась багато нового та обов`язково буду користуватися всім, чому навчилася за ці дні, – прокоментувала захід студентка 3-PR курсу Юлія Люта.

Учасникам семінару запропонували виконати декілька практичних завдань – спробувати себе в ролі блогерів. Студенти та їхні викладачі зняли коротку відео-візитку, де розповіли про себе, а пізніше – ще одне відео, завдання якого заключалося в тому, аби удосконалити навички в правильній постановці кадру.

Світлана Коваль, старший викладач кафедри журналістики, реклами та PR-технологій поділилась своїми враженнями від семінару:

– Нині знання про основи блогерства необхідні всім, адже кожен із нас – активний користувач соціальних мереж – блогер! Особливо корисні такі теми для журналістів-початківців: як і коли краще постити контент, які є типи цього самого контенту і як зробити свій блог популярним. Сподобались практичні завдання, відчула себе на місці студентів. Однозначно застосовуватиму отримані знання під час викладання.

Усі учасники семінару отримати дипломи про участь, які підтвердили їхні знання та практичні навички з блогінгу.

                                                                                         Автор, фото: Тетяна Завгородня, 3-PRКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: