Брак грошей – не перепона для мандрів

19 Грудня, 2014

Мабуть кожен студент мріє хоча б кілька днів відпочити від екзаменів, заліків, колоквіумів. А що може бути кращим відпочинком, аніж подорожі? Проте, якщо ти все ж студент, і твоєї стипендії катастрофічно не вистачає, або ж в тебе її взагалі немає – не впадай у відчай! Гроші – не головне, навіть для довгих мандрівок. Головне – ентузіазм та винахідливість.

Ми розповімо, скільки грошей витратили за чотириденні мандри. Отож, ловіть перевірені поради для подорожі в головну туристичну мекку України – Карпати.

NZ9F03KX-N0

  1. Економте на транспорті.

Звісно, можна взяти квитки на потяг по студентському квитку… Але кому це потрібно? Наш вибір – автостоп! Швидко, комфортно, безкоштовно і цікаво. Не забудьте взяти з собою друга – так веселіше і безпечніше.

Наш результат за 4 дні на 2-х – 0 гривень

  1. Не витрачайте все, що маєте на їжу!

У автостоперів є неписане правило: «Нагодуй ближнього свого». Деякі водії, які подорожували замолоду схожим чином про це знають, тому з радістю пригощають мандрівників. Якщо ж вам не пощастило – навідуйтесь до університетських їдалень або ж замовляйте в кафе бізнес-ланчі – так значно дешевше! В гори візьміть з собою щось калорійне, але не дороге – печиво, сухофрукти тощо.

Наш результат за 4 дні на 2-х – 150 гривень

  1. Готелі – надто банально.

Намет – ось твій головний друг під час подорожі! Якщо ж ти, як і ми, подорожуєш в холодну пору – стань учасником інтернет- мережі каучсьорфінгу. Тут ти знайдеш однодумців, які можуть дати тобі прилисток на ніч. Однак пам’ятай про правило автостоперів і захопи з собою щось смачненьке до чаю.

Наш результат за 4 дні на 2-х – 20 гривень

  1. Сувеніри!

Купуй сувеніри наприкінці подорожі – так ти краще зможеш розрахувати свій бюджет. Найкращий сувенір для мандрівника – це магнітик. І не дорого, і хороша згадка про подорож. Якщо ти плануєш багато подорожувати – купуй магніти в одному стилі, так вони краще будуть виглядати на холодильнику, особливо якщо в тебе їх, як у мене, понад 150 штук!

Наш результат за 4 дні на 2-х – 60 гривень

Отож, за 4 дні мандрівки ми витратили на двох 330 гривень. Тобто – 165 гривень на одну людину за подорож у серце Західної України – Карпати.

Успіхів, студенте!

Бондаренко Яна, 3-ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: