ЧНУ до новорічного свята готовий!

18 Грудня, 2014

Урочисте відкриття новорічної ялинкивідбулося в третьому корпусі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 18 січня.

Тепер студенти, викладачі та працівники Черкаського національного у холі третього навчального корпусу мають новорічну ялинку. До її відкриття готувалися завзято: власноруч робили сніжинки, іграшки та інші прикраси. «Це дуже копітка робота, але вона того варта», – зазначає Аліна Ломонос, студентка ННІ іноземних мов, член студентської ради університету.

Під час відкриття головного новорічного атрибуту гостей свята привітали невеликим концертом. Студенти, викладачі та працівники університету мали змогу послухати тематичних пісень, взяти участь у різноманітних конкурсах, а також долучитися до прикрашання ялинки. Наприкінці урочистостей з привітальним словом вийшов виконувач обов’язків ректора Олександр Черевко. Він завершив відкриття ялинки, прикріпивши до лісової гості статуетку сови як символу знань. Керівник університету зазначив: «Ми всі тут пізнаємо мудрість. Тож пізнаємо її в 2015 році».

 

Яни Тарасенко, 3 – ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: