Студенти не готові «попрощатися» зі стипендією

18 Грудня, 2014

Студенти ВНЗ України мають намір 23 грудня провести масові акції протесту по всій території України через рішення уряду скасувати виплати стипендій. Про це в коментарі Корреспондент.net повідомив студентський мер Львова Євген Філіпець.

Нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація про низку заходів економії державних коштів, розроблених Мінфіном. Серед них, зокрема, йшлося про підвищення пенсійного віку, обмеження виплат призерам спортивних змагань тощо, а також про скасування студентських стипендій.

На можливі нововведення влади миттєво відреагувало студентство. 14 грудня Студентська рада Львова оприлюднила лист до прем’єр-міністра Арсенія Яценюка з вимогою переглянути рішення щодо скасування стипендії в 2015 році.«Якщо 22 грудня уряд не займе позицію спростування інформації про скасування стипендій, яка була в ЗМІ, або її не підтвердить, то ми 23 числа плануємо акції протесту проти таких дій уряду», – сказав студентський мер.

Водночас, за словами Філіпця, студенти не хочуть «мітингами розхитувати і так важку ситуацію в країні», тому зараз планують проведення загальнонаціонального круглого столу, на який хочуть запросити Арсенія Петровича.

Читайте більше тут: http://ua.korrespondent.net/ukraine/3457252-studenty-hotovi-vlashtuvaty-bunt-cherez-skasuvannia-stypendii

Яни Тарасенко, 3 – ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: