Студент не зможе – «Кар’єра» допоможе

18 Грудня, 2014

Центр сприяння працевлаштуванню випускників «Кар’єра» відновив свою діяльність у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Тепер студенти Черкаського національного мають змогу отримати допомогу під час пошуку роботи або місця стажування. В університеті відновив діяльність центр сприяння працевлаштування під назвою «Кар’єра». Основною місією Центру є створення належних умов для студентів та випускників університету в пошуках місць стажування та першого робочого місця.

Працівники центру займаються розробкою та здійсненнямрізних організаційних та практичних заходів, спрямованих на сприяння працевлаштуванню випускників університету, співпрацюють із Черкаським обласним центром зайнятості населення та роботодавцями, організовують інформаційні куточки для висвітлення пропозицій працевлаштування випускників і стажування студентів тощо. Окрім того, в Центрі є база даних студентів та випускників, які шукають роботу, а також банк даних потенційних роботодавців. Це дає додатковий шанс студентам, що не мають роботи, отримати її, а роботодавцям знайти потрібного працівника.

«За останні два-три роки майже 70 % студентів знайшли роботу за сприяння нашої організації,– зазначає керівник організації Богдан Гук.Сподіваюся, що після відновлення діяльності Центру ця цифра скоро буде близькою до 100».

 

Яни Тарасенко, 3 – Ж

 

 Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: