Навіжені друзі шукають скарби, пригоди і Твердиню

17 Грудня, 2014

«Твердиня», автором якої є український письменник Максим Кідрук, створена для любителів пригодницької літератури.

Сюжет зацікавлює з першої сторінки: п’ятеро друзів-студентів відправляються на пошуки міста скарбів Паїтіті, яке розташоване далеко за межами звичної цивілізації, в непрохідних нетрях джунглів Мадре-деДіос, що на південному сході Перу в Південній Америці.За легендою, саме в цьому місті були заховані найбільші запаси золота в усьому світі. Нестримна цікавість, юнацький запал та жага до пригод затуманюють розум та п’ятеро мандрівників вирушають у найбільшу пригоду свого життя, яку 100% відсотків запам’ятають назавжди. Спочатку студенти не до кінця вірять, що Паїтіті існує, та вже в перший день свого перебування в найбільш непрохідних нетрях нашої планети, вони переконуються, що древнє місто є. Вони ще не знають, що не перші, хто вирушив на пошуки міста скарбів, а також те, що до цього, ще ніхто не повертався із лісів Мадре-деДіос живим. Та найцікавіше, що вони знаходять те, що шукають. Відчуття радості та задоволення від досягнутої мети, яке вони відчули доторкнувшись до справжнісінької Твердині, були останніми, адже надалі їх переповнюватиме непереборний страх та єдине бажання – бажання вижити. Вони таки знайшли справжні пригоди, яких так хотіли, та тільки вони не знали, що для декого із них ці пригоди будуть останніми у їх житті…

Насправді, читаючи книгу, повністю поринаєш у світ пригод разом із п’ятьма друзями, бувають моменти, коли серце«вилітає» від хвилювання, і в цей же час автор так вміло і вдало жартує, що дозволяє з легкістю, цікавістю та задоволенням читати далі. Крім того, МаксКідрук використовує велику кількість реальних фактів, які роблять історію більш реалістичною та ще й дозволяють розвивати свою ерудицію.

«Твердиня» справді варта уваги.Це не просто чергова історія про навіжених мандрівників, а незабутні враження, які надовго залишаються в пам’яті.Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: