Максим Кідрук вкотре відвідав Черкаси

17 Грудня, 2014

Зустріч з Максимом Кідруком, яка відбулася 16 грудня у Художньому музеї, відрізняється від попередніх. Адже він приїхав у Черкаси не з презентацією нової книги, а з науково-популярною лекцією «Творець чи творіння».

«Творець чи творіння» входить до проекту «Quantum» та є першою із восьми науково-популярних лекцій. У них Максим Кідрук розповість про виникнення, будову та найбільші таємниці світу. «Все, чого нас всіх вчили у школах абсолютно не співпадає з реальністю. Те «класичне представлення» сонячної системи, яке ми бачимо на сторінках шкільних підручників не має нічого спільного з дійсністю. Я вам це доведу у своїх лекціях», – розповідає Максим Кідрук.

Під час зустрічі письменник розповів про різних вчених, які у різні періоди висували безліч версій про вік існування Землі, про умови виникнення життя на планеті та про різні теорії, пов’язані з існуванням позаземних цивілізацій. Також за допомогою формули вирахував, що інопланетян не існує: «Ми не просто самі у всьому Всесвіті, а нас тут і не мало бути», – говорить Максим Кідрук.

Організувати першу зустріч у Черкасах вдалося завдяки ГО «Книжковий маестро», які подарували найменшим відвідувачам солодкі призи та провели розіграш книги.Людмила Фіть, керівник цієї організації говорить: «Ви навіть не уявляєте чого нам коштувало організувати цю зустріч. Ми сподіваємося, що вона не остання, адже всього таких лекції вісім. Наступна зустріч вже в планах, тому подіваємося, що вона відбудеться у січні або лютому».

Інна Слинько, 3-ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: