Баскетболісти команди ЧНУ «Богдан» зіграли з «Черкаськими Мавпами»

15 Грудня, 2014

«Черкаські Мавпи» та баскетболісти Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького відіграли товариський матч. Головна мета заходу – збір коштів на підтримку наших військових у зоні АТО. Під час благодійного матчу вдалося зібрати понад 16 тисяч гривень.

y952GtIdf2Y

Перед початком гри, виконуючий обов’язків ректора ЧНУ Олександр Черевко зауважив: «Гра присвячується тим, хто сьогодні воює на Сході України, і не важливо яка баскетбольна команда переможе у грі, головне, щоб перемогла наша армія».

Ідея проведення гри між ВНЗ та професіоналами належить студентам Черкаського національного університету, які своїм прикладом мали на меті розпочати всеукраїнську естафету зі збору коштів для силовиків, а також пропаганду здорового способу життя. Цікаво, що до складу обох команд увійшли гравці професійного клубу. Справа в тому, що деякі баскетболісти «Черкаських мавп» зараз навчаються у ЧНУ.

apG4L64_LGM

DsjteoU6Hi0

Окрім фан-сектору клубу, на гру прийшли студенти ЧНУ, щоб підтримати команду університету. Також студентів підтримали і дівчата з факультету фізичного виховання, які разом з іншими танцювальними колективами виступали під час тайм-аутів.

Попри зірковий склад Черкаських мавп, баскетболісти БК «Богдан» не залишалися у тіні професійних гравців. Матч був доволі компанійським і завершився з рахунком 91:86 на користь «мавп». Після поєдинку тим, хто посприяв проведенню гри вручили іменні баскетбольні майки.

nQTOQwg0zC0

Тренер баскетбольної команди ЧНУ Олена Верещагіна поділилася враженнями від гри:

–       Це наша перша гра на такому рівні, але я дуже задоволена своїми хлопцями. Вони опанували свій страх, невпевненість.

Після завершення матчу організатори оголосили суму зібраних коштів, яка склала 16 тисяч 350 гривень, а також передали символічну естафету Запорізькому національному технологічному університету, який має провести подібний спортивно-благодійний захід.

 

Оля Валяєва, Андрій Рогозін, 3-ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: