В університеті відзначили день народження українського гетьмана

13 Грудня, 2014

«Восьмі Богданівські читання» з нагоди 420-річчя від дня народження Богдана Хмельницького відбулися у Черкаському національному університеті.

Читання проводилися у межах Всеукраїнської наукової конференції, участь у якій взяли гості з різних куточків України. Крім того, відвідали захід і полковники Черкаського крайового товариства «Українське козацтво».

«Ця конференція є важливою для нашого університету насамперед тому, що вона присвячена нашому патрону – Богдану Хмельницькому. Крім того, вона має молодіжний формат, адже участь в ній беруть переважно студенти», – розповів Віталій Масненко, професор кафедри історії та етнології.

Про участь студентів у конференції розповіла також Оксана Драч, завідувач кафедри історії та етнології: «Цікавість полягає в тому, що конференція організована студентами-аспірантами ННІ історії і філософії, а участь у ній беруть і студенти інших інститутів нашого університету».

Виконуючий обов’язків ректора ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко розповів, що адміністрація університету внесла прохання до Міністерства освіти і науки України, щоб наступний 2015 рік назвати роком Богдана Хмельницького.

 Інна Слинько, 3-ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: