Черкаські студентки долучилися до «холодної» акції

12 Грудня, 2014

«Холодно? А як на передовій?» під таким гаслом вийшли студентки Черкаського національного університету ім.. Б.Хмельницького на Європейську площу. У п’ятиградусний мороз вони, одягнені по-літньому, намагалися привернути увагу черкасців до потреб АТОвців.

«Ідея провести таку акцію прийшла спонтанно – розповідає Яна, одна з учасниць акції – Переглядаючи стрічку новин, я побачила інформацію про те, що таку акцію провели вже у інших містах. Я запропонувала подругам, а вони підтримали.»

785916

Вперше зініціювала цю акцію 18-річна тернопільчанка Соломія Хома. 12 листопада вона, одягнена в літню сукню, пройшлася центральними вулицями свого міста з плакатом “Холодно? А як хлопцям на передовій?”. Таким чином дівчина хотіла привернути увагу містян до проблеми недостачі теплих речей на передовій. Пізніше до акції долучилися такі міста, як Миколаїв, Львів, Київ та Южне.

343466

Дівчата кажуть, що, хоча найбільш активними були літні люди, молодь не залишалася байдужою. Перехожі кидали кошти в опломбовану скриньку, яку волотерки потім віднесли до Центру Допомоги Армії. Менш ніж за годину студенткам вдалося зібрати більше 600 гривень. Цих коштів має вистачити на два комплекти термобілизни. Звіт про передані кошти ви зможете прочитати на сайті ЦДА: http://volunteer.ck.ua/

Калініченко Оксана, 3-ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: