Студенти-волонтери VS депутати

8 Грудня, 2014

Студенти ЧНУ диспутували з черкаськими політиками на тему волонтерства у Черкасах. Хто ж вони: благодійники чи чорнороби? – таке питання ставили перед громадськими активістами і депутатами у Черкаському обласному молодіжному центрі. Студенти-волонтери взяли участь у диспуті на тему того, чи повинні волонтери перебирати на себе функції держави.I-8_zgebxQY

Захід був приурочений до дня волонтера, який у всьому світі святкують 5 грудня. Взагалі, волонтерство – це добровільна неприбуткова діяльність, спрямована допомогу особам, що перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Працівниця Молодіжного ресурсного центру Діана Тяско повідомила: «Наш захід має на меті не конфронтацію, а солідаризацію. Об’єднання зусиль депутатів та волонтерів у досягненні змін на благо українців».

YmMorDQzi4Y

AQ9t8O5PtBI

Студентка-журналістка, що представляє молодих благодійників ЧНУ, озвучила думку, що український волонтерський рух заслуговує на особливу повагу. «В Європі студентів усіляко мотивують. Навіть під час працевлаштування волонтерська діяльність є важливим пунктом у резюме. В Україні ж добровольча діяльність не цінується. Максимум, що ви можете чекати – це вдячність людей, яким ви допомогли» – зазначила вона.

Гостями були не лише студенти-журналісти, а й працівники громадських організацій, благодійних фондів.

QlD9kv2dkKY

ILCrtDhomuM

Гілку влади на диспуті представив «батьківщинівець» Анатолій Бондаренко. Він відзначив важливість праці волонтерів, і порадив очистити склад депутатів обласної ради шляхом люстрації. Депутат вважає, що нові держслужбовці активізували б роботу ОДА і полегшили працю волонтерів.

Наприкінці заходу волонтери переглянули відео про діяльність волонтерів у зоні АТО. У підсумку організатори з учасниками дійшли до висновку, що волонтери – не чорнороби, а ті, хто заслуговує на велику повагу, бо дійсно виконує зараз функції влади.

Проценко Яна, 3-ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: