Креативність студентів заохочують в ЧНУ

6 Грудня, 2014

Для підтримки молоді у нових винаходах, “свіжих задумах” та власних проектах в ЧНУ ім. Богдана Хмельницького заснували “Центр молодіжних інновацій”. Урочисте відкриття-тренінг відбулось 4 грудня у читальному залі бібліотеки.

В.о. ректора університету Олександр Черевко у своїй промові наголосив, що і викладачі і студенти вже почали працювати над створенням інноваційних продуктів: “Дуже приємно, що і викладачі і студенти не байдужі до відкриття “Центру молодіжних інновацій”. Вони вже почали активно долучатися до його створення, – і додав: нині немає нічого кращого, ніж інноваційний продукт, створений завдяки науковому підходу і затребуваний на ринку”.

З промовою також виступив Сергій Корновенко, проректор з наукової та інноваційної діяльності: у цікавій презентації він розкрив зміст поняття «інновація» і розповів про роботу центру.

А після урочистої частини студенти-новатори та викладачі знайомилися ближче під час тренінгу-гри. Кожен учасник намалював свій портрет, розказав ким хотів стати у дитинстві і ким все ж став. «Як і всі дівчатка, в дитинстві я мріяла стати принцесою. Але, згодом зрозуміла, що бачу себе в ролі викладача і сподіваюся, що ця мрія здійсниться», – розказує студентка Дарина.

Викладачі також ділилися своїми мріями зі студентами і в дружній атмосфері обговорили напрями роботи новоствореного центру. Під час обговорення учасники вирішили:

o   Створити профілі ЦМІ у соціальних мережах, для заохочення студентів. Передбачення мотивації для учасників та виділення окремого приміщення для зібрань.

o   Роботу вирішили здійснювати у формі тренінгів, зустрічей з особистостями, що досягли успіху в певних галузях та проведення екскурсій на підприємствах.

o   Молодь зобов’язалася приймати участь у культурно-виховному та спортивно-розважальному житті університету. Сподіваємося, тепер в університеті з’явиться запланований “Клуб іноземних мов”

Проценко Яна, 3-ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: