У Черкаському національному університеті святкували День студента

27 Листопада, 2014

У холі першого корпусу Черкаського національного університету відбулися різноманітні заходи, приурочені святу Дню студента. Свій день учні ВНЗ відзначили по особливому, одягнувшись відповідно до моди 90-х. На першому поверсі панувала особлива атмосфера, незвична для університету у порівнянні з іншими будніми днями, тому людей зібралось як ніколи багато.

На перервах у ЧНУ лунала музика 90-х. Багато студентів підтримали ідею прийти у нарядах відповідно до тематики свята: дівчата зробили яскравий макіяж, начісування, одягнули різнокольорові юбки, колготи, лосини чи спортивні костюми. А студенти-журналісти першого курсу домовились про свій стиль одягу: хлопці в образі «ботанів» (в окулярах, брюках з підтяжками), дівчата – в образі головної героїні фільму «Дуже погана вчителька».

Також проводилась лотерея, у якій можна було виграти маленький сюрприз чи так звані «обнімашки» від студента протилежної статі. Продавались саморобні браслети. Виручені гроші надіслали у зону АТО. Також усім охочим розмальовували руки та обличчя. Крім того, студенти взяли участь у флешмобі, де танцювали “макарену”.

pmhqIJyQbjQ

HYX7p_7Tbls

JUWhBE0An5U

Одним з найцікавіших заходів став конкурс на кращий костюм у стилі 90-х років. Учасниці мали продефілювати, переможницю обирали оплесками глядачів. Фіналісток конкурсу привітав в.о. ректора Олександр Черевко. У кінці дівчатам влаштували маленьку дискотеку під музику 90-х.

DZ2YBQp4szA

1JGvv4Kfl8U

Голова студради та ведучий заходів Василь Дунаєвський розповів про особливості святкування:

–          Усі активно брали участь. На мою думку, студентство має так себе показувати тому, що, якщо ми хочемо показати себе, студентів як касту, нам потрібно показувати, що ми можемо щось робити не тільки в навчанні. Зараз у нас просто є одна проблема – люди талановиті і їх багато, але вони скромні,тихі, бояться себе показати. Вони думають, що тут нікому не потрібні. Саме такими заходами ми показуємо те, що ми один одному потрібні.

Андрій Рогозін та Оля Валяєва, 3-ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: