Куріння: за чи проти?

26 Листопада, 2014

Міжнародний день відмови від куріння відзначається в третій четвер листопада. Основна мета цього дня – нагадати про згубність шкідливої звички. Цьогоріч день відмови від куріння припадає на 20 листопада. Тому ми вирішили поцікавитись думкою студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького, як вони ставляться до куріння.

За даними МОЗ України, у 2014 році серед українських студентів зафіксовано 38% курців. Думки студентів ЧНУ стосовно їх ставлення до куріння розділилися. Більшість студентів вважають куріння шкідливою звичкою.

Такої ж думки Назар Костенко, студент другого курсу: «Я особисто не курю і вважаю, що це велика проблема для молоді. Але курить чи не курить ─ це вибір кожного. Проте для спортсменів така шкідлива звичка неприпустима. Особисто я веду активний спосіб життя, тому вважаю куріння злом».

Олена Суранова, студентка третього курсу, з цього приводу зазначає: «Я не курю і вважаю, що це повільна смерть для людини. Вживання тютюну дуже шкодить нашому організму. Я закликаю молодь не палити, а займатися спортом і навчати наше майбутнє покоління дбати про своє здоров’я».

Студенту другого курсу, Антонові Ведулі не подобається присмак в роті від цигарок та запах диму. Хлопець розповідає про шкоду від вживання тютюну: «Куріння негативно впливає на стан легень та серця, на якість крові. Крім того, це «б’є по кишені», що не менш важливо».

Серафима Мельник, студентка-першокурсниця, пояснює: «Жіноче здоров’я значно страждає від вживання тютюну ─ можуть виникнути проблеми з вагітністю. Негативний вплив куріння має і на здоров’я чоловіків. Я не курю і не раджу іншим погіршувати стан свого організму».

Свою думку про куріння висловив голова студради Василь Дунаєвський: «Я вважаю, що куріння це глобальна проблема молоді. Знаю, що значна кількість населення курить, зокрема, і в нашому університеті багато студентів-курців. Ця шкідлива звичка завдає лише проблеми. Окрім того, що спричиняє фінансові збитки, куріння шкодить людському здоров’ю. Я часто бачу, як деякі молоді люди, що систематично курять, не в силах навіть дійти до п’ятого поверху без задишки, враховуючи той факт, що їм близько 20 років».

Протилежну думку має першокурсник Дмитро Кураса: «Я курю, тому що це допомагає мені зняти стрес. Хоч я й намагався відмовитись від цієї звички, але в мене не вийшло. Звичайно, я знаю, що це шкодить здоров’ю, але мені подобається курити».

Свій вибір також пояснює студент Михайло, курець зі стажем: «Я вважаю, що це модно і популярно. У нас демократична країна, а тому куріть на здоров’я».

Деякі люди не усвідомлюють всієї тяжкості наслідків від вживання тютюну для свого організму і здоров’я своїх дітей.

Альона Гудзенко, Аня Дишлюк, 3-ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: