Роман Заєць провів тренінг для студентів-журналістів

17 Листопада, 2014

Представники з різних вищих навчальних закладів Переяслава-Хмельницького, Криму, Сум, Вінниці, Черкас, Донецька, Луганська, Одеси та Запоріжжя зібралися в одній аудиторії аби перейняти практичний досвід від відомого медійника.

14 листопада в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка цілий день студенти отримували нові знання у рамках тренінгу “Онлайн репортаж: як втримати увагу слухача. Мультимедійні платформи”.

Починаючи з 10 години ранку відомий Львівський журналіст та радійник Роман Заєць спілкувався із пристуніми на теми:

̶   Онлайн-радіо: конкуренція з традиційним FM-радіо;

̶  Онлайн-радіоканали: розширення мождивостей традиційних радіостанцій;

̶  Що і чому ми слухаємо в онлайні?

̶  Яке майбутнє аудіоподкастів?

̶  Технології просування аудіоконтенту в соцмережах;

̶  Переваги та недоліки мультимедійних платформ.

Година на обідню перерву, а далі  ̶  практична частина. Всі учасники тренінгу мали записати та оформити своє представлення в аудіоформаті. Роман похвалив кожного, а також вказав на помилки та як їх можна виправити. Другим практичним завданням став короткий репортаж зі щойно відкритої виставки дитячих робіт однієї із викладачок на кафедрі Інституту журналістики. Часу було обмаль, хвилин зо 20. Справилися не всі, лише студенти нашого 2 курсу, Андрій Вєков та Яна  Кондратюк за що отримали приз від Романа. Статуєтку з глини, яку він  придбав на виставці. По завершенню продуктивного дня учасникам вручили сертифікати та подарували кружки й футболки з символікою Кампус радіо. О 17.00 відбулось вручення нагород переможцям всеукраїнського фестивалю телерадіопрограм “Студентський МІКС”.

 

*Якщо ви раптом ще не знаєте, хто такий Роман Заєць, переходьте за посиланням http://uk.wikipedia.org/wiki/MJoy_Radio

0JTtdVZoYfk

nPU1aQXXcoQ

yaLPkuOQ5F0

 

Юлія Норовкова, 3-ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: