Громадське ТБ:Черкаси відзначило півроку існування

17 Листопада, 2014

Час збігає швидко, ось вже як півроку у Черкасах журналісти з різних ЗМІ об ̓єдналися аби відкрити незалежний новий канал.15 листопада у кінотеатрі   “Салют” зібралися глядачі та засновники каналу аби поговорити про переваги та недоліки новоспеченого.

На вході до зали, всім відвідувачам *евенту роздавали анкетиде запитували про те, в яких мережах найбільше дивляться громадське, чи допомагають фінансово, чи готові на постій основі допомагати грішми. Програма заходу  ̶  насичена. Не лише розмовами, але й творчими виступами. Спочатку, глядачів поділили на три фокус групи. Одні обговорювали грошове питання, інші дві  ̶  якість сюжетів,їх тривалість та щоб аудиторія хотіла бачити в ефірі. Більшість проголосувало за те, щоб потенційні глядачі могли бачити сюжети про історію рідного міста, як і раніше, політичні ефіри та розважальні програми.

На одне із питань:” А скільки по часу ви дивились би сюжети?” прозвучала цікава відповідь, та ще й з аргументацією. “Скільки в кого чайник кипить. У період чекання й буду дивитись, чайники ж різні бувають ̶  електричні чи звичайні”. Олексій Хуторний представив публіці звіт-презентацію роботи Громадського.  Розказав скільки людей підписались на канал в різних соцмережах, рол виграний грант і про зарплату журналістів та операторів. Певно, останній пункт вразив всіх найбільше.

По завершенню офіційної частини Олекса Хуторний заспівав гімн Громадського, пісню Океана Ельзи ̶  Незалежність. Під окомнонемент Дарини Марчук. Підспівували всі, навіть Богдан Кутєпов, який запізнився, та феєрично зайшов до зали з баяном, який підспівував і стрімив одночасно! Гурт “Двіж Париж” і Кутєпов зі своїм баяном грали до завершення заходу.

*евент – подія

 1pvuacjPkbQ

3KpAES93xEY

rWdFWhqA6wQ

 Юлія Норовкова, 3-ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: