Олександр Черевко: «Мета укладання договорів єдина – покращити якість нашої освіти»

9 Листопада, 2014

Підписання договорів про співпрацю Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького з навчальними закладами Черкащини відбулося 9 жовтня в конференц-залі. Угоди були підписані з Черкаським медичним коледжем, Чигиринським економіко-правовим коледжем, колегіумом «Берегиня», ЗОШ №6 та Черкаським відділенням асоціації адвокатів України.

«Угоди у нас існували порядком із сорока вісьмома закладами. Але час збігає та їхній термін закінчився. Прийнятий новий закон «Про вишу освіту» є перспективним для розвитку навчальних закладів», звернувся до всіх присутніх Олександр Черевко. За словами в.о. ректора, договір про співпрацю, дасть можливість обмінюватися думками, досвідом та навчальними планами. Наприклад, договір з Черкаським відділенням асоціації адвокатів надає змогу студентам економіко-правового інституту стажуватися в найкращих юридичних фірмах не тільки в Черкасах, а й України.

 Нагадаємо, що Закон «Про вищу освіту» встановлює основні правові, організаційні, фінансові засади функціонування системи вищої освіти, створює умови для посилення співпраці державних органів і бізнесу з вищими навчальними закладами на принципах автономії вищих навчальних закладів, поєднання освіти з наукою та виробництвом з метою підготовки конкурентоспроможного людського капіталу для високотехнологічного та інноваційного розвитку країни, самореалізації особистості, забезпечення потреб суспільства, ринку праці та держави у кваліфікованих фахівцях.

Вікторія Горкун, 3-ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: