Шоу-балет «Каприз» тріумфував на фестивалі у Львові

2 Листопада, 2014

Танцювальний сезон лише розпочато, а міський аматорський шоу-балет “Каприз” уже з нагородами. Колектив виборов два перших і два других місця на міжнародному фестивалі «Тріумф». 29 вересня на сцені Львівського будинку культури імені Гната Хоткевича дівчата змагалися за першість із колективами з Донецька, Полтави, Києва, Харкова, Рівного та Миколаєва. 

Перед початком конкурсу організатори зробили всім учасникам творчий подарунок. Студенти п’ятого курсу Київського національного університету культури і мистецтв провели для них майстер-клас із сучасної хореографії. Після такого «розігріву» розпочалися танцювальні баталії.

Учасники шоу-балету «Каприз» підготували для глядачів і суддівської колегії чотири номери. Танцювальний блок відкрила «Лялька» у виконанні дев’ятирічної Богдани Панченко. Слідом за нею дівчата зі старшої групи шоу-балету показали історію становлення України – її народження, дорослішання та зрілість. Кульмінаційною і найбільш значущою була роль солістки номера Олени Єфімової. Саме вона була втіленням України.

– Ми дещо змінили постановку, спроектувавши її на сучасні реалії. До речі, ідея переробити номер з’явилася незадовго до від’їзду, тому над костюмом довелося працювати майже всьому колективу, – розповідає Олена.

 Справжнім подарунком і прикрасою конкурсної програми став номер «Квіти України». А от для фіналу «капризулі» залишили композицію «Хід Королеви». Вона також присвячена подіям в Україні. Задум постановки простий – Темні та Світлі сили зійшлись у протистоянні за українську державу на Львівській сцені. Символічно добру вдалося перемогти зло.

– Дівчата потішили мене результатами конкурсу, адже їм вдалося вибороти два перших і два других місця. І це лише початок сезону. Діти ще не дуже «розігріті», тому звичайно були технічні огріхи. Усуватимемо їх на тренуваннях, – зазначає художній керівник шоу-балету Лілія Тихомирова. В наших планах – підкорити Європу!Задоволені поїздкою й дівчата із шоу-балету. У Львів вони приїхали за день до фестивалю, тому мали час, щоб ознайомитися з архітектурним і культурним багатством міста, скуштувати гарячого шоколаду й кави, купити додому сувеніри й львівські смаколики.

Юлії Норовкової, 3-ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: