В університеті побували гості зі всієї України

2 Червня, 2014

Сергій Тулуб, голова Черкаської обласної державної адміністрації, зустрівся з журналістами – учасниками прес-туру з різних областей України – у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького Під час прес-конференції учасники обговорювали перспективи області, а студенти-журналісти мали змогу почути практичні поради від своїх майбутніх колег.
Прес-тур, який відбувся в межах акції «Пізнаємо Україну разом!», тривав три дні. За цей час журналісти мали змогу пізнати Черкащину та побачити здобутки області.
– Ми раді з того, що ви обрали саме наш університет для зустрічі, – звернувся до журналістів професор Анатолій Кузьмінський, ректор ЧНУ. – Для нас це велика честь, тому зробимо все можливе, щоб залишити гарні спогади, як від наших студентів, так і від усього Шевченківського краю.
Сергій Тулуб розповів усім присутнім про досягнення нашого регіону:
– Наш край має два національні та два історико-культурні заповідники, 10 тисяч пам’яток історії, культури, – зауважив губернатор. – Днями ми будемо вводити в експлуатацію два річкові порти, де ходитимуть пасажирські пароплави. Працює дитяча обласна лікарня, якої взагалі не було в області. Ми працюємо над тим, щоб кожного дня люди відчували зміни на краще.
У дружній атмосфері спілкувалися студенти з журналістами. Перше запитання “Які основні знання, навики повинні мати студенти, щоб стати гарними спеціалістами, і на що слід звернути увагу під час навчання?” прозвучало від студентки 3-го курсу — Ірини Малюкової. Журналісти у відповідях наголосили на важливості практичного досвіду.
— Чим раніше ви почнете писати, тим краще, — зауважив Влад Ісаєв, журналіст газети “Рівне Вечірнє”. — А найкращою оцінкою буде реакція читачів на ваші публікації. Не важливо, яка вона: позитивна, чи негативна — чим бурхливіше, тим краще.
Людмила Гнатюк, головний редактор газети Міністерства культури і туризму України порадила не бути байдужими.
Пишіть про позитив, — додала вона, — бо ми перенасичені негативом. Намагайтеся бачити хороше, воно є.
3-курсницю Оксану Зуєву зацікавило інформаційне меню губернатора.

 

— Читаю все, — розгубившись, відповів Сергій Тулуб. — Особливо люблю книги — зараз читаю Чингіза Абдулаєва.
Щоб розважати гостей, студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького зробили в офіційній розмові музичну паузу — заспівали пісню “Як у нас на Україні”.

 

5 жовтня 2011 р. між Благодійним фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» та Навчально-науковим інститутом української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю. Метою проекту є впровадження в українських вузах світових стандартів підготовки майбутніх журналістів, щоб українські студенти-журналісти мали можливість отримувати знання, відповідно до світових.
Протягом року в межах проекту 10 викладачів з 5 університетів Києва, Львова, Запоріжжя, Сімферополя та Черкас, які були відібрані спеціальною комісією, будуть навчатися викладання «Цифрових медіа. Проект був розпочатий в 2007 році Фондом Ріната Ахметова «Розвиток України», компанією Систем Кепітал Менеджмент та реалізовується в партнерстві з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» – з Могилянською школою журналістики.
Навчання за проектом спрямоване на залучення журналістів до цифрових технологій в новітніх медіа. Навчальний план складений таким чином, щоб дізнатися більше про новітні медіа, нові формати новин і як одну історію подати в різних медіа. Також є окремі модулі, де будуть вивчатися блогосфера у сучасній журналістиці, створення аудіо та відео подкастів, інфографіка та фотографія в сучасній редакції, економіка і бізнес моделі сучасних конвергентних ньюз-румів та багато іншого.
Від Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького право навчатися вибороли і викладачі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій – завідувач кафедри, доцент Бондаренко Т. Г. та старший викладач Томіленко С.А.

 Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: