Організація з безпеки та співробітництва в Європі запросила нас на тренінг «Сприяння підвищенню стандартів професійної етики і зміцненню саморегуляції в журналістській спільноті України»

31 Травня, 2014

19 − 20 вересня 2011 року викладачі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Т. Г. Бондаренко та С. В. Коваль відвідали семінар «Сприяння підвищенню стандартів професійної етики і зміцненню саморегуляції в журналістській спільноті України» у місті Києві, який проходів під егідою Організації з безпеки та співробітництва в Європі.
У роботі семінару взяли участь міжнародні експерти, члени Комісії з журналістської етики, викладачі факультетів журналістики вищих навчальних закладів, журналісти.
Петя Міронова Іванова-Кірова, міжнародний експерт, Голова Комісії з журналістської етики (Болгарія) розповіла про основні засади функціонування, завдання та діяльність Комісії з журналістської етики в Болгарії.

Володимир Мостовий, голова Комісії з журналістської етики окреслив принципи функціонування, завдання та діяльність Комісії з журналістської етики, досвід роботи.

У перший день семінару Сергій Штурхецький, член Комісії з журналістської етики також представив концепцію практикуму до підручника з журналістської етики − методику застосування в процесі викладання предмета «Журналістська етика» у вищих навчальних закладах України.
Учасники активно долучилися до практичного заняття − обговорення прикладів завдань із практикуму з журналістської етики.
Протягом другого дня семінару до викладачів приєдналися журналісти, медіаексперти. Серед обговорюваних проблем найбільшу дискусію викликали такі теми: проблеми застосування принципів журналістської етики в Україні; перспективи та методи поліпшення наявних або створення нових методів саморегулювання з огляду на українські реалії; обговорення практичних ситуацій-прикладів із практикуму до підручника з журналістської етики.Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: