Не всі видання сьогодні дотримуються принципу повного і об’єктивного інформування. Проте студенти-журналісти знаючи правила, за якими варто довіряти виданню, можуть об’єктивно обирати. Тож яким виданням довіряють студенти, покаже наше опитування.
Віта Кавун (5-Ж курс)
Довіряю «Газеті по-українськи» і газеті «Факти», тому що в них подають якісну перевірену інформацію. Вони є популярними в Україні та розраховані на широке коло споживачів.
Артем Ківак (4-Ж курс)
Довіряю «Українській правді»
Подобається, як подають інформацію. Цікаво читати про політику. І там, окрім інформаційних заміток, можна зустріти й аналітику. Цікаві аналітичні статті, яких не зустріти на сторінках інших видань.
Гуржій Ольга (3-Ж курс)
«Українська правда»
Видання аналітичне, подає інформацію об’єктивно, а не однобоко. Завжди є посилання на інші ЗМІ, за потреби можна перевірити. Працює довго і не втрачає аудиторію, а навпаки залучає нову. Містить багато інфографіки, фото, цікавих матеріалів як інформаційних, так і аналітичних.
Валентина Лозова (3-Ж курс)
Я довіряю «Українській правді».
По-перше, оскільки навчаюсь на журналіста, звертаю увагу на рейтинг відповідного ЗМІ. Українська правда перша за рейтингом. Крім того, адекватно подають інформацію і завжди є посилання на перевірені джерела.
Олег Магльований (3-Ж курс)
Тільки одному вірю – “Новое время”. На сайті подають новини оперативно, не допускають оцінних суджень. У журналі подають матеріали зі збалансованими думками різних сторін. Видно, що працюють професіонали.
Альона Дудник
Залишити відповідь