Студентка-журналістка отримала нагороду за перемогу в міжнародному мовно-літературному конкурсі

14 Червня, 2024

Студентка 2 курсу спеціальності «Журналістика» Ольга Ярмолич (науковий керівник Наталія Ковтун) отримала диплом І ступеня за перемогу в ХІV міжнародному мовно-літературнім конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Урочиста церемонія нагородження переможців відбулася 30 травня у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка в Києві.

Письменник, літературознавець, голова журі конкурсу Дмитро Дроздовський під час привітального слова зазначив: «Шевченко знав, що треба працювати на молодь і зараз цей конкурс працює на вас».

Нагороджували переможців конкурсу зі всієї України дипломами й символічними подарунками Ольга Будник, радниця-уповноважена Президента з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, Євген Баженков, директор Інституту модернізації змісту освіти МОН та голова журі Дмитро Дроздовський.

Щиро вітаємо студентку з її вагомими здобутками та зичимо подальших успіхів!

Джерело: Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Позначки:



Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

11 Листопада, 2024
«У жодному разі не потрібно терпіти…»

Презентую цикл інтерв’ю про булінг у школі. Їхня ключова мета — бути одним із інструментів протидії дитячому насильству.Перше інтерв’ю циклу…

24 Квітня, 2026
“Запах гореної сосни досі викликає паніку”: випускник ЧНУ “Мадрид” про службу в “Азові”, втому та мотивацію боротися далі

Антон Таран планував пов’язати своє життя з театром, та доля підготувала для нього інший сценарій – навчання за фахом медійника…

4 Вересня, 2025
Викладачі й студенти-медійники відвідали тренінг із медіа-, інфо- та ШІ-грамотності

Практичний онлайн-інтенсив “MIL навігатор” реалізований Центром демократії та верховенства права в межах проєкту “Посилення медіа- та інформаційної грамотності і навичок…