Дмитро Коноваленко та Марина Мазур стали призерами у Львові

30 Листопада, 2015

Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького зайняли почесне 3 місце на XIV Всеукраїнських судових дебатах з цивільного права та процесу імені Станіслава Дністрянського. Дебати відбулися 28 – 29 листопада 2015 року в Львівському національному університеті імені Івана Франка. Організаторами були Львівський осередок Ліги студентів Асоціації правників України та МГО «Об’єднання Студентів-Правників».

У дебатах приймали участь 12 команд з провідних юридичних ВНЗ України. Захід відбувався у вигляді судового процесу, під час якого кожна з команд представляла інтереси позивача або відповідача під час розгляду конкретної фабули. Учасники мали змогу відчути себе справжніми адвокатами та взяти участь у судовому спорі.

Студент 5 курсу ННІ економіки і права, спеціальності «правознавство» Дмитро Коноваленко та студентка 3 курсу спеціальності «правознавство» Марина Мазур не побоялися використати чудову можливість взяти участь у цих дебатах та позмагатися з кращими студентами провідних вишів України.

Майбутніх юристів підтримала адміністрація ЧНУ, зокрема перший проректор Василь Мойсієнко, директор ННІ економіки і права, кандидат юридичних наук, професор Юрій Кононенко та викладач студентів, кандидат юридичних наук, доцент Генадій Волошкевич.

За словами Марини Мазур, протягом двох днів напруженої і колосальної роботи, постійних переживань, вони показали достойний рівень, намагались продемонструвати всі ті якості, які мають бути притаманні адвокату, захищаючи свого клієнта.

«Відверто кажучи найскладнішим стало обрання правильних стратегій та тактики захисту, підібрати при цьому необхідне законодавство та протлумачити його, таким чином, щоб це мало користь для нашої позиції. Більше того, використовувати судову практику та застосовувати різні процесуальні та ораторські прийоми для дестабілізації позиції опонентів», – розповів Дмитро Коноваленко.

Саме вміння поєднувати теорію та практику послужило їм зайняти почесне 3 місце серед 12 команд з усієї України.

Студенти також зазначили, що такі заходи сприяють позитивному обміну досвідом, корисному та приємному спілкуваню, самореалізації та закріпленню теоретичних знань на практиці.

Перевершили наших студентів представники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Львівської політехніки.

Дмитро та Марина під час останньої гри

 

Студенти на врученні нагород

 

Наталія Малижева, 3-ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: