Випускники 2017 року

Випускники 2017 року

 Маргарита Шатненко  працюю у типографії у Польщі. 

Бажаю студентам-журналістам , щоб мрії про роботу на кращих телеканалах,  радіо, редакціях перетворилися на реальність. А диплом  нехай дійсно знадобиться , а не лежатиме на полиці і збиратиме пил.

 

 

 

 

 

Руслана Погребняк  провідний інспектор відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області. Нехай Ваше натхнення завжди буде з вами, творчість незмінно приносить задоволення, а отримані знання знадобляться в професійній діяльності. Робіть те, що любите, і любіть те, що робите!

 

 

 

 

 

Оксана Калиниченко  журналіст на відео-продакшні ІТ каналу Take It Easy (це youtube канал), до цього працювала на Новому каналі  та СТБ. Студентам-журналістам я раджу більше практикуватися. Теорія це прекрасно, але важливо уміти застосовувати її на практиці.

 

 

 

 

 

Анастасія Моргун  ЧНУ імені Богдана Хмельницького, викладач та лаборант кафедри журналістики, реклами та PR-технологій, ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Хочеться, щоб Ваші публікації, теле- і радіопередачі завжди будуть рушійними, допомагають у вирішенні життєво важливих проблем, доходять до сердець людей. Журналістська робота постійно належить лише добру, утвердженню незалежності і справедливості, миру і злагоді в медіасуспільстві.

 

 

 

 

Олена Кудрявцева  директор Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру. Друзі, наші мрії не збуваються, поки ми над ними не працюємо! Я бажаю вам ніколи не зупинятися на досягнутому, розвиватися, бути справжнім професіоналом, не йти на компроміс із своєю совістю та робити те, що ви любите і в що вірите!

 

 

 

 

 

Ольга Хорошко  Філія ПАТ НСТУ Черкаська регіональна дирекція. Редактор радіомовлення. Майбутнім журналістам бажаю успіхів у всіх їхніх починаннях! Бажаю, щоб навчання, а потім робота були для них не обов’язком, а – хобі. Від мене порада студентам-журналістам – багато читати, учити іноземні мови та постійно спілкуватися із успішними людьми, які надихають.

 

 

 

 

Антон Матвієнко  офіцер прес-секретар прес-служби в Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.                                                                                  “Студентам бажаю отримати знання, які їм обов’язково знадобляться у подальшому житті. А також знайти «своє», щоб потім ні про що не шкода”.

 

 

 

 

Ірина Зінченко

Ірина Васюра – власний кореспондент телеканалу “НТН”.

 

Антоніна Захарченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ірина Головка