Наші випускники

Випускники 2018 року

Тетяна Яньшіна  не працюю в сфері журналістики. “Подорожуйте, адже це іноді додає більше досвіду, аніж самі конспекти і наукові доповіді. Звертайте увагу на помилки в роботі та сприймайте поради досвідчених викладачів, вони знають як допомогти вам стати краще!”

 

 

 

 

Тетяна Прокопенко – працюю в маркетинговому агенстві копірайтером і контент-менеджером. “Бажаю не марнувати час й насолоджуватися цим періодом у вашому житті. А також студентам кафедри журналістики щосеместра знадобляться десятки літрів кави, наполегливість, старанність й бажання розвиватися.”

 

 

 

Каріна Титаренко  зараз я вивчаю іноземні мови для подальшого кар’єрного росту та паралельно працюю фрилансером у районній газеті. “Своїм колегам-журналістам бажаю терпіння, щоб вдало скласти всі іспити. Бажаю творчого натхнення для написання художньо-публіцистичних жанрів, більше вільного часу, аби провести його з групою, бо це найцінніше!”

 

 

 

Анастасія Кожушко  працюю Головним державним інспектором відділу комунікацій у ДФС у Черкаській області. Бажаю насолоджуватися життям під час навчання і намагатися реалізувати себе в професії вже зараз! А також вчіть фахові предмети, саме вчіть, а не відбувайте чергу. Бажаю професійно розвиватися з кожним днем все більше й більше.

 

 

 

 

  Тетяна Козловська – пишу для сайту cosmo.com.ua (журнал Cosmopolitan) та для каналу в “Телеграмі” «Я створюю в Україні». Інша частина моєї зайнятості – це копірайтинг. Я пишу рекламні тексти для соціальних мереж та сайтів. Моя перша порада студентам-журналістам – починайте себе шукати якомога раніше. Правило друге – робіть лише те, що подобається. Ну, і наостанок  слухайте та запам’ятовуйте все, що вам кажуть викладачі!

 

 

 

  Випускники 2017 року

 

 

 Маргарита Шатненко – працюю у типографії у Польщі. Бажаю студентам-журналістам , щоб мрії про роботу на кращих телеканалах,  радіо, редакціях перетворилися на реальність. А диплом  нехай дійсно знадобиться , а не лежатиме на полиці і збиратиме пил.

 

 

 

 

 

Руслана Погребнякпровідний інспектор відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області. Нехай Ваше натхнення завжди буде з вами, творчість незмінно приносить задоволення, а отримані знання знадобляться в професійній діяльності. Робіть те, що любите, і любіть те, що робите!

 

 

 

 

 

Оксана Калиниченко – журналіст на відео-продакшні ІТ каналу Take It Easy (це youtube канал), до цього працювала на Новому каналі  та СТБ. Студентам-журналістам я раджу більше практикуватися. Теорія це прекрасно, але важливо уміти застосовувати її на практиці.

 

 

 

 

 

Анастасія Моргун – ЧНУ імені Богдана Хмельницького, лаборант кафедри журналістики, реклами та PR-технологій. Хочеться, щоб Ваші публікації, теле- і радіопередачі завжди будуть рушійними, допомагають у вирішенні життєво важливих проблем, доходять до сердець людей. Журналістська робота постійно належить лише добру, утвердженню незалежності і справедливості, миру і злагоді в медіасуспільстві.

 

 

 

 

Олена Кудрявцева – директор Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру. Друзі, наші мрії не збуваються, поки ми над ними не працюємо! Я бажаю вам ніколи не зупинятися на досягнутому, розвиватися, бути справжнім професіоналом, не йти на компроміс із своєю совістю та робити те, що ви любите і в що вірите!

 

 

 

 

 

Ольга Хорошко – Філія ПАТ НСТУ Черкаська регіональна дирекція. Редактор радіомовлення. Майбутнім журналістам бажаю успіхів у всіх їхніх починаннях! Бажаю, щоб навчання, а потім робота були для них не обов’язком, а – хобі. Від мене порада студентам-журналістам – багато читати, учити іноземні мови та постійно спілкуватися із успішними людьми, які надихають.

 

 

 

 

 

Антон Матвієнко – Після закінчення університету  працював не за фахом. Зараз тимчасово безробітний. Студентам бажаю отримати знання, які їм обов’язково знадобляться у подальшому житті. А також знайти «своє», щоб потім ні про що не шко

 

 

 

 

 

Ірина Зінченко

Зараз перебуває у декретній відпустці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Ірина Васюра 
Власний кореспондент телеканалу “НТН”.

 

Антоніна Захарченко

 

 

 

 

Ірина Головка

Працювала журналістом на телеканалі “ВІККА”.

 

 

 

 

 

 

Випускники 2016 року

 

 

14813200_1822523248027803_1494962924_o

Віта Кавун – головний редактор у районній газеті “Вісник Золотоніщини”. Життєве кредо: “Завжди зважай на людський фактор. Він присутній в усіх справах, діях, рішеннях”. Бажаю не розчаруватися у здобутій професії, отримувати гідну плату за журналістську роботу і ніколи не пошкодувати, що стали медійниками. Успіху вам і натхнення.

Олександр Цабій - журналіст на ТРК ВІККА. Моє кредо - стався до людей так, як би ти хотів, щоб вони ставилися до тебе. Хотів би порадити студентам послухати трек AWOLNATION "Run"

Олександр Цабій – журналіст на ТРК ВІККА. Моє кредо – стався до людей так, як би ти хотів, щоб вони ставилися до тебе. Хочу порадити студентам послухати трек AWOLNATION “Run” та зробити висновки.

14591583_650742375106492_4262137539679069221_n

Яна Лимаренко – редактор телебачення філії НТКУ Черкаська регіональна дерекція “Рось” та спеціаліст по роботі з громадськістю в КП “Дирекція парків”. Студентам бажаю головного: терпіння і регулярно пити вітаміни.

Назарій Вівчарик – відповідальний редактор інтернет-видання “Прочерк”. Моє кредо: “Без сумнівів і ремінісценцій! Звісно бажаю успіхів на цій не дуже вдячній журналістській ниві! Бажаю бути впертими, цілеспрямованими, наполегливими в досягненні своєї мети Ну і щоб кожна виконана робота не йшла в конфлікт з вашими внутрішніми переконаннями А взагалі журналістика передбачає щоденне поповнення багажу знань в УСІХ сферах Тож сил і наснаги!

Єлизавета Ноздріна - прес-секретар обласного відділення парт "Батьківщина"

Єлизавета Ноздріна – прес-секретар обласного відділення партії “Батьківщина”. Найяскравіший спогад пов’язаний з університетом – це поїздка з філологами до Буцького каньйону. Було дуже цікаво. Я тоді вже вдруге для себе вирішила відправитися у подорож нашою країною. Бо такі красоти, аж дух захоплює, треба бачити на власні очі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Випускники 2015 року

Випускники 2014 року

 

 

Випускники 2013 року

 

 

Випускники 2012 року

Вікторія Заболотна

Дмитро Майстренко

Храбуст Богдан

 

Випускники 2011 року

Світлана Темненко − журналіст газети «Черкаський край»

Олена Іваненко

Юлія Погоріла − місце роботи modna.ua

Наталія Стозуб

Віталіна Очеретна

 

Випускники 2010 року

Інна Пилипенко у відпустці з догляду дитини

 

Випускники 2009 року

 

 

Випускники 2008 року

 

Випускники 2007 року

 

Заочна форма навчання 2008 рік

 

 

2012

 

 

2013