Андрій Любка представив роман студентам Черкаського національного

14 Листопада, 2015

Презентація нової книги «Карбід» відбулася в Художньому музеї 5 листопада, ─ повідомляє співзасновник МГО «Книжковий маестро», організатор заходу Людмила Фіть. Автор завітав у Черкаси вперше.

Письменник розповів, що роман присвячений тому, як вивести країну через таємний тунель у Євросоюз і здійснити мрію про євроінтеграцію.maxresdefault
Це не перша літературна зустріч з відомими письменниками, на якій побували студенти університету. За період з вересня до жовтня вони відвідали ще чотири презентації книжок.

Уперше в Черкаси також завітали співавторки Дара Корній і Тала Владмирова. Презентація їхньої нової книги «Крила кольору хмар» відбулася в аудиторії 301 ЧНУ ім. Б. Хмельницького 8 жовтня. Захід організувала МГО «Книжковий маестро» за підтримки мерії міста в межах мистецького фестивалю «Три крапки».

Наступного дня, 9 жовтня, студенти поспілкувалися з письменницею та ілюстратором українських книжок Катериною Штанко. Жінка розповіла про свою творчість та поділилася своїми професійними секретами.

Найбільшим очікуванням осені стала презентація «Ґуаякільського парадоксу» Макса Кідрука. Це твір-продовження технотрилера «Бот». У книзі йдеться про пригоди київського програміста Тимура Коршака та його команди в чилійській пустелі «Атакама».

Також автор прочитав студентам лекцію «Творець чи творіння» у межах всеукраїнського проекту «Quantum».

Організатор літературних зустрічей Людмила Фіть зазначила: «У нас зараз є багато творчих планів. Після жовтневих літературних зустрічей ми й надалі будемо запрошувати в наше місто інших відомих авторів: Олексія Чупу, Дмитра Лазуткіна, Юрія Андруховича й Вікторію Гранецьку. Окрім презентацій, на відвідувачів будуть чекати приємні сюрпризи. Тому запрошуємо всіх охочих долучатися до наших подій».

Автор: Микола Максьома

Позначки:



Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

4 Жовтня, 2022
Майбутні журналісти зустрілися з радійницею Альоною Ніколенко

Кафедра журналістики, реклами та PR-технологій організувала тренінг “Специфіка продукування контенту для регіонального радіо”, який провела випускниця спеціальності “Журналістика”, а нині…

20 Квітня, 2023
«Книга – це можливість самореалізуватися», – Юлія Чабаненко

Студенти-медійники навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій  долучилися до творчої зустрічі «Книговидання в умовах воєнного стану».  Захід відбувся в…

5 Листопада, 2022
Основна умова реалізації жінки – народження дитини

Публікуємо цикл авторських матеріалів Наталії Черкашенко «Гендерні стереотипи очима сучасного студентства», підготовлених на основі проведеного нею  соціологічного дослідження* Часто  жіночу самореалізацію, її…

21 Вересня, 2022
Національні методичні рекомендації щодо розроблення навчальних програм із журналістики

У межах проєкту DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність і професіоналізм» презентовано “Збірку національних методичних рекомендацій щодо…