Студенти-журналісти зустрілися з ведучими “Доброго ранку, Черкащино”

9 Листопада, 2019

Телевізійниці «UA: Черкаси» Тетяна Зозуля та Вікторія Скубацька поділилися досвідом роботи в прямому ефірі ранкового шоу зі студентами-журналістами третього курсу в межах дисципліни «Основи професійної комунікації». Телеведучі розповіли про ті якості, якими повинен мати журналіст, аби працювати в режимі “увімкненої камери”.

 

 

 

 

 

 

– Ті, хто планує працювати в прямому ефірі, мусять “вивчити посмішку”, – наголосила Тетяна Зозуля. – За будь-яких умов і настроїв у колективі чи житті ви повинні бути бадьорими, постійно випромінювати оптимізм і налаштовувати на позитивний день. Саме для цього ми працюємо у ранковому шоу – бути корисними і зацікавлювати із самого раночку.

Журналістка Вікторія Скубацька поділилася цікавими історіями та лайфхаками, як долати негативні емоції та завжди бути “на позитиві”. Наголосила, що журналістська професія – дуже творча, тому необхідно завжди бути оригінальними і вміти імпровізувати, аби не виникло недоречних пауз у прямому ефірі: “уміння імпровізувати – це наше все, адже ніхто не хоче чути завчене, прочитане й відрепетоване – це нудно”.

–  Наші сьогоднішні гості – це журналісти, якими можна пишатися. Вони мають величезний досвід і вміння бути не лише професійними медійниками, але й цікавими людьми, – зазначає Руслана Костенко, студентка-третьокурсниця. – Сподіваюся, професійне спілкування з ними продовжиться й надалі.

– Зустрічі з нашими стейкхолдерами, – наголосила Ольга Федоренко, доцент фахової кафедри, – є завжди цінними, оскільки формують у студентів сильну мотивацію працювати в медіа професійно.

Автор: Аліна Піскова, 3-Ж

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

10 Січня, 2020
Ведуча за покликанням

Анна Харченко вміє дарувати настрій і радість своїм глядачам Автор: Тетяна Мироненко, 2-М

14 Січня, 2020
Масштабні катастрофи літаків українських авіаліній

Наймасштабнішими надзвичайними ситуаціями справедливо вважають катастрофи літаків. До вашої уваги добірка найрезонансніших катастроф літаків українських авіаліній.   Падіння Як-42 під…

26 Травня, 2019
Студенти-журналісти провели майстер-клас для школярів

Подія відбулася 23 травня у Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького. Про це повідомляє наш кореспондент. Засновниками й організаторами заходу є…

8 Червня, 2019
Журналістика – це можливість реалізуватися

Завжди усміхнена та привітна, із вогником в очах. Саме такою запам’яталася Вікторія колегам із перших днів роботи. Уже на третьому…