Черкаси приймали легкоатлетичні змагання

19 Грудня, 2014

Відкриті змагання з легкої атлетики за програмою І Спартакіади Черкаської області серед вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації відбулися в спортивному комплексі «Манеж» міста Черкаси. Чемпіонат присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу, колишнього ректора ЧНУ ім. Богдана Хмельницького Олександра Тканка.

Цього року на традиційних Всеукраїнських змаганнях боролись за призові місця більше 200 спортсменів із Черкас, Кіровограда, Умані, Чернігова, Полтави, Києва, Вінниці. Кращих визначали в бігу на 50, 200, 400, 1000, 3000 метрів, 55 метрів з бар’єрами, стрибках у висоту, довжину та потрійному стрибку. Забіг на 400 метрів виграв черкаський спортсмен Денис Нечипоренко. «Я отримую дуже багато задоволення від цього, від тренувань, особливо від змагань, конкуренції. Це вже, можливо, як наркотик», ― ділиться своїми враженнями викладач кафедри спортивних дисциплін Черкаського національного університету в сюжеті телеканалу «Вікка».

У загальному заліку серед чоловіків та жінок першість вибороли представники ЧНУ ім. Б. Хмельницького. В призерах також команди Чернігівського національного педагогічного університету та Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.
Переможці та призери змагань, окрім медалей, отримали цінні подарунки та грошові нагороди.