Робота стала життям, колеги – родиною

10 Червня, 2019

Яна Тарасенко, екс-журналістка телеканалу СТБ. Випускниця 2017 року (фото з власного архіву героїні)

Вона відкрита та щира, готова прийти на допомогу до тих, хто потребує. Яна Тарасенко знайшла себе в соціальній журналістиці та присвятила цій справі майже три роки. Період, коли дівчина була в команді медійників телеканалу «СТБ», вона називає не роботою, а життям. Майже весь час молода журналістка проводила в студії, на зніманнях, тому колеги стали друзями, а з деякими героями своїх проектів підтримує зв’язок і донині.

Яна з усмішкою розповідає, що кожен колектив, частиною якого вона була, їй надзвичайно подобався. Зокрема, викладачі в університеті не лише навчали, а й могли порадити щось як друзі, підтримати, коли це було необхідно. Вони з розумінням ставилися до того, що дівчина ще й працювала за фахом. «Яна завжди була цілеспрямованою. Вона все встигала поєднувати: і роботу, і навчання. Порядна дівчина»,– такою колишню студентку запам’ятала її науковий керівник, доцент кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Олена Надточій.

Робота журналіста вимагає чимало затрат життєвих сил та енергії. Яна працювала в проектах «За живе»,  «Цієї миті рік потому», їй необхідно було тривалий час спілкуватися з різними (подекуди «складними») героями. Протягом усього періоду знімань дівчина, неначе рідна, вислуховувала людину, підтримувала й допомагала їй бути кращою.

Яна перед початком знімання програми  «Цієї миті рік потому» (фото з власного архіву героїні)

Дівчина зізнається, що часом було емоційно складно віддавати частину себе іншим людям. «Я дуже чуттєва, сприймаю все близько до серця. Коли знімали сюжет про хвору людину, я ще тиждень не могла відійти. Хотілося допомогти якось, але розуміла, що нічим не зараджу», – пригадує дівчина.

Яна дуже відповідальна в роботі. Дівчина викладалася на повну, щоб допомогти людям, які звернулися в проект, змінити своє життя. Та результат більшою мірою залежав не від неї, і журналістку пригнічувало, коли герої здавалися, не завершували розпочате на шляху до своєї мрії. Вона віддавала всю себе й того ж очікувала від інших. Коли живеш роботою, як Яна, то професійне виснаження настає значно швидше, тому нині дівчина зробила творчу паузу, щоб перевести дух для нового початку.

Оксана Секретаренко

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

18 Грудня, 2019
Студенти взяли участь в олімпіаді з журналістики

Перший етап  Всеукраїнської олімпіади із журналістики та реклами відбувався протягом двох днів – 9 та 13 грудня в ЧНУ ім….

7 Листопада, 2019
Майбутні журналісти відвідали місцевий телеканал «ВІККА»

Студенти-третьокурсники спеціальності «Журналістика» побували на екскурсії на базі практики –      черкаському телеканалі «ВІККА» 6 листопада. Захід відбувся за…

12 Лютого, 2019
У європейській науковій конференції за програмою «Erasmus+» узяли участь викладачі журналістики

Представники кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяна Бондаренко, Світлана Коваль та Олеся Нестеренко відвідали наукову конференцію «Erasmus+» КА2 напряму «Capaсity…

14 Січня, 2020
Масштабні катастрофи літаків українських авіаліній

Наймасштабнішими надзвичайними ситуаціями справедливо вважають катастрофи літаків. До вашої уваги добірка найрезонансніших катастроф літаків українських авіаліній.   Падіння Як-42 під…