Робота стала життям, колеги – родиною

10 Червня, 2019

Яна Тарасенко, екс-журналістка телеканалу СТБ. Випускниця 2017 року (фото з власного архіву героїні)

Вона відкрита та щира, готова прийти на допомогу до тих, хто потребує. Яна Тарасенко знайшла себе в соціальній журналістиці та присвятила цій справі майже три роки. Період, коли дівчина була в команді медійників телеканалу «СТБ», вона називає не роботою, а життям. Майже весь час молода журналістка проводила в студії, на зніманнях, тому колеги стали друзями, а з деякими героями своїх проектів підтримує зв’язок і донині.

Яна з усмішкою розповідає, що кожен колектив, частиною якого вона була, їй надзвичайно подобався. Зокрема, викладачі в університеті не лише навчали, а й могли порадити щось як друзі, підтримати, коли це було необхідно. Вони з розумінням ставилися до того, що дівчина ще й працювала за фахом. «Яна завжди була цілеспрямованою. Вона все встигала поєднувати: і роботу, і навчання. Порядна дівчина»,– такою колишню студентку запам’ятала її науковий керівник, доцент кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Олена Надточій.

Робота журналіста вимагає чимало затрат життєвих сил та енергії. Яна працювала в проектах «За живе»,  «Цієї миті рік потому», їй необхідно було тривалий час спілкуватися з різними (подекуди «складними») героями. Протягом усього періоду знімань дівчина, неначе рідна, вислуховувала людину, підтримувала й допомагала їй бути кращою.

Яна перед початком знімання програми  «Цієї миті рік потому» (фото з власного архіву героїні)

Дівчина зізнається, що часом було емоційно складно віддавати частину себе іншим людям. «Я дуже чуттєва, сприймаю все близько до серця. Коли знімали сюжет про хвору людину, я ще тиждень не могла відійти. Хотілося допомогти якось, але розуміла, що нічим не зараджу», – пригадує дівчина.

Яна дуже відповідальна в роботі. Дівчина викладалася на повну, щоб допомогти людям, які звернулися в проект, змінити своє життя. Та результат більшою мірою залежав не від неї, і журналістку пригнічувало, коли герої здавалися, не завершували розпочате на шляху до своєї мрії. Вона віддавала всю себе й того ж очікувала від інших. Коли живеш роботою, як Яна, то професійне виснаження настає значно швидше, тому нині дівчина зробила творчу паузу, щоб перевести дух для нового початку.

Оксана Секретаренко

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

21 Грудня, 2015
Триває пряма трансляція дискусії про роль медіа в розв’язанні конфлікту

Сьогодні, 21 грудня, о 14.00 розпочалася дискусія на тему: “Роль ЗМІ у розв’язанні конфлікту: українські реалії”.  На заході презентують результати моніторингу національних…

17 Лютого, 2019
Порадник для майбутніх блогерів (фейлетон)

Наше покоління – справжні щасливчики. Якщо захотіти, то популярності можна досягти без «зв’язків» і видатного таланту. Надійними помічниками в цьому…

1 Листопада, 2019
Студенти-рекламники взяли участь у фестивалі «Інший погляд»

Дев’ятий молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд» відбувся в Національному університеті «Одеська юридична академія» 25 – 27 жовтня 2019 року….

28 Листопада, 2019
Студенти-журналісти вчилися бути радійниками

Майстер-клас для майбутніх медійників відбувся наприкінці листопада. Ініціатором зустрічі стала доцент кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Наталія Ковтун. Про це…