Журналістика – це можливість реалізуватися

8 Червня, 2019

Вікторія Скубацька, телеведуча програми «Доброго ранку, Черкащино!». Випускниця 2018 року (фото з власного архіву героїні)

Завжди усміхнена та привітна, із вогником в очах. Саме такою запам’яталася Вікторія колегам із перших днів роботи. Уже на третьому році навчання дівчина вирішила попрацювати на телебаченні, про що зовсім не шкодує. За рекомендацією викладачки вона спробувала себе в ролі ведучої програми про тварин. «Чи то в мене обличчя було дитяче, чи я просто здалася милою редактору, та мені сказали, що я чудово підходжу на роль ведучої для «Вухатих і хвостатих»,– поділилася дівчина. Уже майже три роки Вікторія працює на «UA:Черкаси». За цей час вона встигла перекваліфікуватися із ведучої програми про тварин на ведучу ранкового шоу.

Дівчина не боїться виходити із зони комфорту, тому із цікавістю погодилася вести прямі ефіри. Натомість сюжетів про тварин, коли є можливість перезняти, – трансляція наживо й відсутність права на помилку. Та, незважаючи на всю серйозність роботи, дівчина випромінює позитив. Навіть коли під час ефіру впали декорації, вона не злякалася, а продовжила говорити, поки техніки все відновлювали. Саме в такі моменти найкраще проявляється стресостійкість дівчини.


Вікторія (ліворуч) у прямому ефірі програми «Доброго ранку, Черкащино!» (фото з власного архіву героїні)

Вікторія надзвичайно чуйна. Вона глибоко проникається героями власних сюжетів та співпереживає з ними. Часто це шкодить дівчині, оскільки буває важко відсторонитися від роботи, а той негатив, яким діляться люди, накопичується та призводить до емоційного виснаження. Та варто Віці почати працювати над іншим сюжетом, де її гості є справді «героями», як усе змінюється й уже нові емоції вирують у її серці!

Із теплом дівчина згадує університетський час, бо саме тоді завідувачка кафедри Тетяна Бондаренко повірила в дівчину та допомогла їй реалізуватися в журналістиці. «Є студенти, які вміють робити самі себе, не маючи достатнього підґрунтя, але володіючи величезним нерозкритим потенціалом і бажанням змінитися. Вікторія – серед них. Приємно, що студентка наполегливою працею змінилася і внутрішньо, і зовнішньо. Віка завжди працювала, уважно слухала, ставила такі людяні запитання, добирала творчі підходи, коли виконувала завдання. Зараз умикаю ранковий ефір «UA:Черкаси» – і насолоджуюся її позитивом, бадьорістю, прагненням жити та пізнавати нове»,– із посмішкою розповідає Тетяна Бондаренко.

Вікторія (у центрі – на східцях) під час тематичного випуску ранкової програми (фото з власного архіву героїні)

Майбутню професію Вікторія обирала самостійно, незважаючи на те, що рідні хотіли іншого майбуття для дівчини. Вона зізнається, що журналістика вимагає універсальності, тому ти маєш бути обізнаний у всьому: «Бабуся хотіла, щоб я стала ветеринаром, мама мріяла бачити мене лікаркою, тато – учителькою. Завдяки журналістиці я здійснила всі їхні мрії, а насамперед – своє найпотаємніше бажання!».

Оксана Секретаренко

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

30 Травня, 2019
«Прагну стати фахівцем своєї справи»

Вона – молода перспективна журналістка. Любить бути в центрі найцікавіших подій. Серйозна та зібрана в кадрі, весела та енергійна в…

27 Грудня, 2019
Визначили переможців олімпіади із журналістики та з реклами

Результати I етапу Всеукраїнської олімпіади оголосили 27 грудня в ННІ української філології та соціальних комунікацій ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Про…

3 Травня, 2019
Journalism professors work on an implementation of the project «Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism» (DESTIN)

Currently, the staff of the Department of Journalism, Advertising and PR-Technology is working on the project «Journalism Education for Democracy…

27 Листопада, 2019
Олена Фесенко: «Секрет вдалого інтерв’ю – знати більше, ніж людина сама пам’ятає про себе»

Журналістка ТРК «ВІККА», магістрантка-медійниця Олена Фесенко завітала до першокурсників-журналістів та розповіла про всі тонкощі проведення інтерв’ю. Подія відбулася 26 листопада….