Журналістика – це можливість реалізуватися

8 Червня, 2019

Вікторія Скубацька, телеведуча програми «Доброго ранку, Черкащино!». Випускниця 2018 року (фото з власного архіву героїні)

Завжди усміхнена та привітна, із вогником в очах. Саме такою запам’яталася Вікторія колегам із перших днів роботи. Уже на третьому році навчання дівчина вирішила попрацювати на телебаченні, про що зовсім не шкодує. За рекомендацією викладачки вона спробувала себе в ролі ведучої програми про тварин. «Чи то в мене обличчя було дитяче, чи я просто здалася милою редактору, та мені сказали, що я чудово підходжу на роль ведучої для «Вухатих і хвостатих»,– поділилася дівчина. Уже майже три роки Вікторія працює на «UA:Черкаси». За цей час вона встигла перекваліфікуватися із ведучої програми про тварин на ведучу ранкового шоу.

Дівчина не боїться виходити із зони комфорту, тому із цікавістю погодилася вести прямі ефіри. Натомість сюжетів про тварин, коли є можливість перезняти, – трансляція наживо й відсутність права на помилку. Та, незважаючи на всю серйозність роботи, дівчина випромінює позитив. Навіть коли під час ефіру впали декорації, вона не злякалася, а продовжила говорити, поки техніки все відновлювали. Саме в такі моменти найкраще проявляється стресостійкість дівчини.


Вікторія (ліворуч) у прямому ефірі програми «Доброго ранку, Черкащино!» (фото з власного архіву героїні)

Вікторія надзвичайно чуйна. Вона глибоко проникається героями власних сюжетів та співпереживає з ними. Часто це шкодить дівчині, оскільки буває важко відсторонитися від роботи, а той негатив, яким діляться люди, накопичується та призводить до емоційного виснаження. Та варто Віці почати працювати над іншим сюжетом, де її гості є справді «героями», як усе змінюється й уже нові емоції вирують у її серці!

Із теплом дівчина згадує університетський час, бо саме тоді завідувачка кафедри Тетяна Бондаренко повірила в дівчину та допомогла їй реалізуватися в журналістиці. «Є студенти, які вміють робити самі себе, не маючи достатнього підґрунтя, але володіючи величезним нерозкритим потенціалом і бажанням змінитися. Вікторія – серед них. Приємно, що студентка наполегливою працею змінилася і внутрішньо, і зовнішньо. Віка завжди працювала, уважно слухала, ставила такі людяні запитання, добирала творчі підходи, коли виконувала завдання. Зараз умикаю ранковий ефір «UA:Черкаси» – і насолоджуюся її позитивом, бадьорістю, прагненням жити та пізнавати нове»,– із посмішкою розповідає Тетяна Бондаренко.

Вікторія (у центрі – на східцях) під час тематичного випуску ранкової програми (фото з власного архіву героїні)

Майбутню професію Вікторія обирала самостійно, незважаючи на те, що рідні хотіли іншого майбуття для дівчини. Вона зізнається, що журналістика вимагає універсальності, тому ти маєш бути обізнаний у всьому: «Бабуся хотіла, щоб я стала ветеринаром, мама мріяла бачити мене лікаркою, тато – учителькою. Завдяки журналістиці я здійснила всі їхні мрії, а насамперед – своє найпотаємніше бажання!».

Оксана Секретаренко

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

22 Грудня, 2018
У ННІ УФСК відбувся конкурс на кращу студентську відеоісторію

Захід організувала кафедра «Журналістики, реклами та PR-технологій» 21 грудня. Він був присвячений 86 річниці з дня народження українського кінодраматурга Олега…

15 Листопада, 2019
До студентів-журналістів завітала Ірина Філенко

Випускниця-медійниця кафедри ННІ української філології та соціальних комунікацій ЧНУ ім. Б. Хмельницького провела лекцію для студентів третього курсу спеціальності «журналістика»….

12 Лютого, 2019
У європейській науковій конференції за програмою «Erasmus+» узяли участь викладачі журналістики

Представники кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяна Бондаренко, Світлана Коваль та Олеся Нестеренко відвідали наукову конференцію «Erasmus+» КА2 напряму «Capaсity…

10 Червня, 2019
Ірина Філенко: «Для мене журналістика – це виклик»

Амбітна та впевнена в собі дівчина, яка має прекрасне почуття гумору. Вона спробувала себе багато в чому: писала статті, була…