Коли віддаєшся на повну, отримуєш хороший результат

7 Червня, 2019

В’ячеслав Лопушанський, директор департаменту інформаційних технологій Федерації баскетболу України. Випускник 2008 року (фото з власного архіву героя)

В’ячеслав Лопушанський із дитинства любив спорт і знав, що хоче розвиватися саме в цьому напрямі. Якщо бути спортсменом не судилося, то стати успішним спортивним журналістом і побудувати хорошу кар’єру йому вдалося. Коли чітко усвідомлюєш, чого хочеш, легше досягнути мети. Він посів ту нішу в медіа, у якій почувається найкомфортніше. В’ячеслав добре знається на баскетболі, може розповісти про всі тонкощі гри та залюбки коментує матчі.

Журналіст упевнений, що без наполегливої праці гарний результат отримати неможливо. Він постійно розвивається, шукає нові шляхи для реалізації. «Просто не уявляю, як медійник може працювати рутинно: сидіти й виконувати лише редакційні завдання. Для мене дуже важливо поєднувати кілька справ і розвиватися в різних векторах»,– розповідає В’ячеслав. Тому він працював у різних ЗМІ, мав досвід роботи й на телебаченні, і у виданні. Та все ж емоції, які отримує під час прямих трансляцій із матчів, є для нього значно ціннішими. Саме в роботі наживо В’ячеслав отримує найбільше задоволення від професії.


Паралельно із журналістикою В’ячеслав працює у сфері спортивного маркетингу. Міжнародна конференція зі спортивного маркетингу (фото з власного архіву героя)

Журналістика вимагає колосальної віддачі! Необхідно знати більше, ніж читач або глядач, постійно шукати нову інформацію, щоб підтримувати інтерес аудиторії. Якщо для когось це буде заскладно, то для В’ячеслава – лише в задоволення. Він працює в режимі нон-стоп, бо це запорука успіху. Коли ж відчуває перенавантаження, бере кілька днів відпочинку – і знову готовий працювати.

Коли навчався в університеті, пригадує В’ячеслав, також доводилося багато поєднувати й балансувати між навчанням і роботою. Якісні теоретичні знання, отримані на заняттях, він одразу ж реалізовував на практиці. «Коли згадую Славіка, відразу в очах наш перший рекламний ролик про спеціальність журналістика, його фаховий голос, дарований природою та відшліфований у професії, той креатив, яким студент умів наповнювати всі завдання, безсонна ніч перед захистом дипломної роботи та багатий практичний кейс, що завжди допомагав В’ячеславові під час навчання, бо, зазвичай, пари збігалися з баскетбольними матчами», – згадує, усміхаючись, викладачка Тетяна Бондаренко.

В’ячеслав в ролі організатора зустрічі з українським баскетболістом, який грає в NBA, Святославом Михайлюком (фото з власного архіву героя)

Завдяки цілеспрямованості та любові до справи професійний рівень В’ячеслава Лопушанського постійно зростає. Він пройшов шлях від регіонального журналіста до всеукраїнського медійника. Зараз обіймає посаду медіадиректора Федерації баскетболу України, проте вважає, що ще не реалізувався в професії. Журналіст упевнений, що завжди є куди рости, тому не збирається зупинятися.

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

10 Січня, 2020
Визначили переможців конкурсу імені Олега Прокопенка

Результати конкурсу на найкращу відеоісторію оголосили 9 січня в ННІ української філології та соціальних комунікацій ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Про…

10 Червня, 2019
Робота стала життям, колеги – родиною

Вона відкрита та щира, готова прийти на допомогу до тих, хто потребує. Яна Тарасенко знайшла себе в соціальній журналістиці та…

8 Червня, 2019
Журналістика – це можливість реалізуватися

Завжди усміхнена та привітна, із вогником в очах. Саме такою запам’яталася Вікторія колегам із перших днів роботи. Уже на третьому…

30 Грудня, 2019
Флешмоби за участі рятувальників

Рятувальники завжди охоче долучаються до всеукраїнських і світових акцій, які дають змогу привернути увагу суспільства до важливих тем, та до…