До Дня журналіста студенти організували флешмоб

7 Червня, 2019

Студенти-журналісти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на центральній площі своєї альма-матер 6 червня провели флешмоб із нагоди професійного свята.

На початку заходу свої слогани про журналістську діяльність говорять студенти, які вже працюють у професії: Юрій Олійник, Олена Фесенко, Віталій Аністратенко, Єва Кравчук, а також Тетяна Бондаренко, завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій.

Основним меседжом, який проскандували студенти-журналісти, стали такі слова: “We will write it. We will tell it. We will show it”, що в перекладі з англійської означає: “Ми це напишемо. Ми це скажемо. Ми це покажемо”.

Такий флешмоб символізує професійну солідарність, об’єднує студентів у спільних корпоративних цінностях.

Нагадаємо, що захід є традиційним, його щороку 6 червня проводять магістранти в межах дисципліни “Управління поведінкою  медіааудиторії” та з нагоди фахового свята.

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

12 Січня, 2020
Танець – спосіб життя

Говорити мовою тіла: майстер-клас від Діани Осейко Автор: Тетяна Мироненко, 2-М

21 Грудня, 2015
Журналістський експеримент, або Черкаси грошам не вірять

  Блогосфера  – це складова засобів масової інформації, що може бути представлена як у текстовому, так і у відеоформаті. Хоча…

6 Січня, 2020
Як уникнути пожежі через дитячі розваги?

Усім відомо про велику любов дітей до вогню. За повідомленнями рятувальників, відсоток пожеж, які виникають від так званих дитячих пустощів…

3 Травня, 2019
Викладачі журналістики працюють над проектом з упровадження «Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism» (DESTIN)

Нині на кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій триває робота над проектом«Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and…