Студенти ННІ УФСК відвідали зустріч із відомим журналістом

19 Квітня, 2019

Подія відбулася в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького 18 квітня. Про це повідомляє наш кореспондент.

Володимир Ар’єв, журналіст, автор проекту «Закрита зона», розповів про новітні технології, які використовують під час інформаційної війни. Зокрема, він зазначив, що актуальним нині є поширення фейкових новин.

– Зараз війни ведуть через соціальні мережі та загалом інтернет. ЗМІ подають не власне інформацію, а її інтерпретацію. Журналісти впливають не на логіку, а на емоції користувачів, аби керувати споживачами інформації, – зазначив Володимир Ар’єв.

Він також пояснив студентам, що таке гібридна війна – комплекс заходів, спрямованих на знищення супротивника. Загалом Володимир Ар’єв зазначив, що на сьогодні медіа, які найбільше відповідають журналістським вимогам, – це «Укрінформ» та «Вікка». За його словами, ці ЗМІ не використовують маніпулятивні технології. На його думку, щоб об’єктивно оцінювати інформацію, треба порівнювати факти з різних ресурсів.

Дар’я Шевченко, студентка 4-Ж курсу, розповідає, що зустріч була корисною.

– Цікаво, приємно було послухати журналіста. Також сподобалася його позиція стосовно інформаційного ринку та телеканалів країни. Володимир Ар’єв говорив, що «Прямий» є одним із найбільш об’єктивних каналів, тут я не згодна з ним, але більшість інших його тез підтримую, – зазначила Дар’я Шевченко. 

 

Також про враження від заходу розповіла Оксана Секретаренко, студентка 4-Ж курсу. На її думку, зустріч була динамічною, а розмова змістовною.

– Володимир Ар’єв наголосив на тому, що важливо фільтрувати інформацію, особливо в умовах інформаційної війни, яка розгорнулася не лише між Україною та Росією, а й у світі загалом. Також порекомендував медіа, з яких можна брати інформацію, щоб сформувати максимально об’єктивну картину дійсності – це була корисна інформація, – сказала студентка.

 

Текст: Світлана Небилиця, студентка 4-Ж курсу

Фото: Ірина Бик, студентка, 4-Ж курсу

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

7 Грудня, 2018
Студенти-журналісти долучилися до благодійного ярмарку

Захід відбувся в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 6 червня. Про це повідомляє наш кореспондент. 

9 Вересня, 2020
Роман Сущенко говорив зі студентами-журналістами ЧНУ про дезінформацію та фейки

Лекція «Боротьба з дезінформацією та фейками в інформаційному просторі України» відбулася в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Із майбутніми медійниками спілкувався Роман Сущенко —…

14 Листопада, 2015
«Успішне складання сесії залежить від студента»

Зимова сесія у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького цьогоріч знову почнеться достроково – у грудні. Найважчою вона буде для…

14 Січня, 2020
Grammar Tips