Студенти ННІ УФСК відвідали зустріч із відомим журналістом

19 Квітня, 2019

Подія відбулася в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького 18 квітня. Про це повідомляє наш кореспондент.

Володимир Ар’єв, журналіст, автор проекту «Закрита зона», розповів про новітні технології, які використовують під час інформаційної війни. Зокрема, він зазначив, що актуальним нині є поширення фейкових новин.

– Зараз війни ведуть через соціальні мережі та загалом інтернет. ЗМІ подають не власне інформацію, а її інтерпретацію. Журналісти впливають не на логіку, а на емоції користувачів, аби керувати споживачами інформації, – зазначив Володимир Ар’єв.

Він також пояснив студентам, що таке гібридна війна – комплекс заходів, спрямованих на знищення супротивника. Загалом Володимир Ар’єв зазначив, що на сьогодні медіа, які найбільше відповідають журналістським вимогам, – це «Укрінформ» та «Вікка». За його словами, ці ЗМІ не використовують маніпулятивні технології. На його думку, щоб об’єктивно оцінювати інформацію, треба порівнювати факти з різних ресурсів.

Дар’я Шевченко, студентка 4-Ж курсу, розповідає, що зустріч була корисною.

– Цікаво, приємно було послухати журналіста. Також сподобалася його позиція стосовно інформаційного ринку та телеканалів країни. Володимир Ар’єв говорив, що «Прямий» є одним із найбільш об’єктивних каналів, тут я не згодна з ним, але більшість інших його тез підтримую, – зазначила Дар’я Шевченко. 

 

Також про враження від заходу розповіла Оксана Секретаренко, студентка 4-Ж курсу. На її думку, зустріч була динамічною, а розмова змістовною.

– Володимир Ар’єв наголосив на тому, що важливо фільтрувати інформацію, особливо в умовах інформаційної війни, яка розгорнулася не лише між Україною та Росією, а й у світі загалом. Також порекомендував медіа, з яких можна брати інформацію, щоб сформувати максимально об’єктивну картину дійсності – це була корисна інформація, – сказала студентка.

 

Текст: Світлана Небилиця, студентка 4-Ж курсу

Фото: Ірина Бик, студентка, 4-Ж курсу

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

16 Листопада, 2016
У ЧНУ ЗАКРИЛИ СТУДКАФЕ

  Кафе у п’ятому гуртожитку Черкаського національного закрили через збитковість закладу. Про це повідомляє сайт ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Заклад…

10 Січня, 2020
Визначили переможців конкурсу імені Олега Прокопенка

Результати конкурсу на найкращу відеоісторію оголосили 9 січня в ННІ української філології та соціальних комунікацій ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Про…

7 Червня, 2019
Студенти-журналісти написали свої перші розслідування

На кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій триває проект “Erasmus+”, спрямований на вдосконалення навчальних програм та їхнього змістового наповнення. – Адаптуючись…

7 Червня, 2019
До Дня журналіста студенти організували флешмоб

Студенти-журналісти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на центральній площі своєї альма-матер 6 червня провели флешмоб із нагоди професійного свята….