Студенти-журналісти відвідали зустріч із міністром екології та природних ресурсів

3 Квітня, 2019

Подія відбулася в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького 29 березня. Про це повідомляє наш кореспондент.

Майбутні журналісти мали змогу послухати лекцію Міністра Семерака про екологічне майбутнє України та світу. Зокрема, він розповідав про екопатріотизм.

– Актуальною у сучасному світі є проблема екології. Україна активно долучається до вирішення цієї проблеми. Наша країна є передовою у світовому русі боротьби зі зміною клімату, — зазначив міністр.

Він також розповів про сучасні екологічні тренди та виклики, що стоять перед Україною, а також про зміст екостандартів, що діють у країнах Європейського Союзу.

За словами студентки 4-Ж курсу Анжеліки Жупинас, лекція була цікавою та пізнавальною.

– Під час зустрічі міністр розповідав багато необхідної інформації, особливо мене зацікавило те, що за допомогою створеного Міністерством екології додатку для телефонів, можна фотографувати стихійні сміттєзвалища, що це кваліфікують як звернення громадян. Потім спеціалісти протягом місяці повинні його ліквідувати. Думаю, цей додаток є дуже корисним, – зазначила Анжеліка Жупинас.

Для студентки 4-Ж курсу Анастасії Бондар зустріч була продуктивною.

– Надзвичайно приємно почути думку людини, яка досягла чогось у житті. Міністр виявився цікавим спікером, його доповідь стала для мене певним міні-відкриттям. Він давав нам конкретні поради, як кожен може зробити Україну трохи чистішою. Від думки, що ти здатен справді щось змінити на краще, з’являється бажання жити тут, – сказала студентка.

Текст: Світлана Небилиця.

Фото: Руслан Крижанівський, фахівець відділу інформації та зв’язків із громадськістю ЧНУ.

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

21 Грудня, 2015
Студентам-журналістам пропонують стажування на порталі “Доступ до правди”

«Доступ до правди» запрошує на стажування, яке триватиме 1-3 місяці, студентів-журналістів, а також політологів та соціологів Студенти можуть приєднатися до команди…

6 Вересня, 2019
Майбутні медійники поглибили знання з правозахисної журналістики

Студентки-журналістки та студент-піарник ННІ УФСК ЧНУ ім. Б. Хмельницького взяли участь у другому фестивалі «Праволюдяність: Mediafest 2019». Захід відбувся у…

9 Листопада, 2018
Школярі відвідали ЧНУ

Учні 11 класу Корсунь-Шевченківської гімназії спробували себе в ролі операторів, режисерів та ведучих студентського телебачення 8 листопада. Про це повідомляє…

1 Листопада, 2018
ННІ УФСК відсвяткував Хелловін

Зомбі, вампіри, кажани та інші «монстри» зустрічали студентів, викладачів та гостей у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 31 жовтня….