Студенти-журналісти відвідали зустріч із міністром екології та природних ресурсів

3 Квітня, 2019

Подія відбулася в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького 29 березня. Про це повідомляє наш кореспондент.

Майбутні журналісти мали змогу послухати лекцію Міністра Семерака про екологічне майбутнє України та світу. Зокрема, він розповідав про екопатріотизм.

– Актуальною у сучасному світі є проблема екології. Україна активно долучається до вирішення цієї проблеми. Наша країна є передовою у світовому русі боротьби зі зміною клімату, — зазначив міністр.

Він також розповів про сучасні екологічні тренди та виклики, що стоять перед Україною, а також про зміст екостандартів, що діють у країнах Європейського Союзу.

За словами студентки 4-Ж курсу Анжеліки Жупинас, лекція була цікавою та пізнавальною.

– Під час зустрічі міністр розповідав багато необхідної інформації, особливо мене зацікавило те, що за допомогою створеного Міністерством екології додатку для телефонів, можна фотографувати стихійні сміттєзвалища, що це кваліфікують як звернення громадян. Потім спеціалісти протягом місяці повинні його ліквідувати. Думаю, цей додаток є дуже корисним, – зазначила Анжеліка Жупинас.

Для студентки 4-Ж курсу Анастасії Бондар зустріч була продуктивною.

– Надзвичайно приємно почути думку людини, яка досягла чогось у житті. Міністр виявився цікавим спікером, його доповідь стала для мене певним міні-відкриттям. Він давав нам конкретні поради, як кожен може зробити Україну трохи чистішою. Від думки, що ти здатен справді щось змінити на краще, з’являється бажання жити тут, – сказала студентка.

Текст: Світлана Небилиця.

Фото: Руслан Крижанівський, фахівець відділу інформації та зв’язків із громадськістю ЧНУ.

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

19 Лютого, 2019
Студенти-журналісти долучилися до благодійного ярмарку

Захід відбувся в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 13 лютого. Про це повідомляє наш кореспондент. Ярмарок організували до Всесвітнього…

10 Червня, 2019
Назарій Вівчарик: «Коли ти редактор у маленькому виданні – маєш працювати за кількох»

Щоб написати хорошу замітку, Назарію Вівчарику достатньо всього п’ятнадцять хвилин, а репортаж він пише безпосередньо на місці події. За понад…

30 Жовтня, 2018
У ЧНУ відбулася зустріч із Тарасом Тополею

Студенти-журналісти долучилися до відкритого діалогу з фронтменом гурту «Антитіла» та командою проекту U-Report Ukraine. Захід відбувся 29 жовтня. Про це…

10 Січня, 2020
Ведуча за покликанням

Анна Харченко вміє дарувати настрій і радість своїм глядачам Автор: Тетяна Мироненко, 2-М