Студентка-журналістка перемогла в конкурсі з фактчекінгу

22 Березня, 2019

Фото з особистої сторінки у “Фейсбук” Єви Кравчук

Єва Кравчук отримала перемогу в конкурсі з перевірки інформації 18 березня. Про це повідомляє наш кореспондент.

Конкурс відбувся у межах тренінгу, який проводив головний редактор проекту «БезБрехні» Олександр Гороховський у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницього. Студентка дослідила політичне висловлювання політика і виявила неправду. Вона проаналізувала діяльність черкаського посадовця Олександра Вельбівця, зокрема здійсненні ним покупки.

За словами студентки, брати участь у конкурсі вирішила, коли почула про те, що переможець буде проходити стажування у Німеччині.

– Це та країна, яку я обожнюю. Коли почула, що стажування відбудеться саме там, ще й у виданні “TAZ” (“Тац”), то захотіла будь-що перемогти. Загалом стажування буде проходити три дні у формі лекцій та тренінгів, – розповіла Єва Кравчук. 

Каже, що писати роботу було не складно. Студентка також зазначила, що витратила близько години для того, аби перевірити інформацію та оформити сам фактчекінг. 

– Усі способи перевірки є в інтернеті, тож проблем з пошуком інформації не виникало, що зекономило купу часу. В університеті нас вчили способів перевірки, зокрема, пошук фейків за допомогою різних сайтів, а також розвивали критичне мислення, що мені знадобилося і під час написання свого матеріалу, – зазначила Єва Кравчук.

Нагадаємо, що минулого року в конкурсі з фактчекінгу також перемогла студентка-журналістка Ольга Артюх. Того разу вона отримала грошовий приз у сумі п’яти тисяч гривень.

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

1 Листопада, 2018
ННІ УФСК відсвяткував Хелловін

Зомбі, вампіри, кажани та інші «монстри» зустрічали студентів, викладачів та гостей у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 31 жовтня….

8 Листопада, 2019
Секрети «ідеального» інтерв’ю розповіла Ольга Гуржій третьокурсникам

Журналістка телеканалу «UA: Черкаси» та випускниця Черкаського національного університету імені  Богдана  Хмельницького Ольга Гуржій зустрілася із майбутніми журналістами. Захід відбувався…

6 Січня, 2020
Активна позиція

  Палітра емоцій Артема Новікова під час нагородження в “Молодіжному ресурсному центрі” Книги − це мудрість, а спільна праця –…

3 Травня, 2019
Викладачі журналістики працюють над проектом з упровадження «Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism» (DESTIN)

Нині на кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій триває робота над проектом«Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and…