Студентка-журналістка перемогла в конкурсі з фактчекінгу

22 Березня, 2019

Фото з особистої сторінки у “Фейсбук” Єви Кравчук

Єва Кравчук отримала перемогу в конкурсі з перевірки інформації 18 березня. Про це повідомляє наш кореспондент.

Конкурс відбувся у межах тренінгу, який проводив головний редактор проекту «БезБрехні» Олександр Гороховський у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницього. Студентка дослідила політичне висловлювання політика і виявила неправду. Вона проаналізувала діяльність черкаського посадовця Олександра Вельбівця, зокрема здійсненні ним покупки.

За словами студентки, брати участь у конкурсі вирішила, коли почула про те, що переможець буде проходити стажування у Німеччині.

– Це та країна, яку я обожнюю. Коли почула, що стажування відбудеться саме там, ще й у виданні “TAZ” (“Тац”), то захотіла будь-що перемогти. Загалом стажування буде проходити три дні у формі лекцій та тренінгів, – розповіла Єва Кравчук. 

Каже, що писати роботу було не складно. Студентка також зазначила, що витратила близько години для того, аби перевірити інформацію та оформити сам фактчекінг. 

– Усі способи перевірки є в інтернеті, тож проблем з пошуком інформації не виникало, що зекономило купу часу. В університеті нас вчили способів перевірки, зокрема, пошук фейків за допомогою різних сайтів, а також розвивали критичне мислення, що мені знадобилося і під час написання свого матеріалу, – зазначила Єва Кравчук.

Нагадаємо, що минулого року в конкурсі з фактчекінгу також перемогла студентка-журналістка Ольга Артюх. Того разу вона отримала грошовий приз у сумі п’яти тисяч гривень.

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

30 Жовтня, 2018
У ЧНУ відбулася зустріч із Тарасом Тополею

Студенти-журналісти долучилися до відкритого діалогу з фронтменом гурту «Антитіла» та командою проекту U-Report Ukraine. Захід відбувся 29 жовтня. Про це…

11 Листопада, 2019
Про особливості роботи у спортивних медіа дізналися більше студенти-журналісти

Засновник спортивного інтернет-порталу «Табло», прес-аташе ФК «ЛНЗ-Лебедин», випускник-магістр ЧНУ ім. Б. Хмельницького Андрій Вєков зустрівся з майбутніми піарниками й журналістами в ННІ…

14 Січня, 2020
Молода та прекрасна

Майстерність перевтілення перед камерою Наталі Метелиці   Автор: Тетяна Мироненко, 2-М

2 Березня, 2020
Студенти-рекламники поспілкувалися з фахівцями агенції «Промо Люди»

Майбутні фахівці з реклами та PR Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького зустрілися з Ольгою Кравт і Світланою Темненко, працівницями рекламної агенції. Зустріч відбулася в…