Студенти-журналісти побували на міні-тренінгу

1 Березня, 2019

Майстер-клас з теми кулінарної журналістики для майбутніх медійників у межах пари «Проблематика в ЗМІ» провела фуд-блогер Альона Гудзенко 28 лютого в ЧНУ ім. Богдана Хмельницького. Про це повідомляє наш кореспондент.

Фото з особистої сторінки у “Фейсбук” Альони Гудзенко

Оригінальну пару для студентів організувала Тетяна Бондаренко, завідувач кафедри «Журналістики, реклами та PR-технологій». За її словами, випускниця ЧНУ ім. Б. Хмельницького Альона Гудзенко змогла показати студентам, що кулінарна журналістика сьогодні – це продуктивний напрям.

Під час міні-тренінгу фуд-блогер презентувала різні телевізійні, друковані та інтернет-проекти на тему кулінарії, а також розповіла про основи фуд-фотографії та фуд-стайлінгу. Крім лекції, на тренінгу також була і практична частина – студенти готували панкейки та пробували їх фотографувати.

Фото з особистої сторінки у “Фейсбук” Дар’ї Роженкової, 3-Ж курсу

«Уперше я виступала перед аудиторією з такою темою, вперше ділилася своїм досвідом і знаннями у цій сфері. Мені сподобалося, це була цікава практика», – зазначила Альона Гудзенко на своїй сторінці в “Інстаграм“.

За словами Таїсії Агавердієвої, студентки 2-Ж курсу, пари, проведені у такому форматі, більш корисні, ніж звичайні лекції, тому що зацікавлюють.

«Мені дуже сподобалося, бо інформація була подана в доступній формі.  Спочатку нам показали різницю між звичайними фотографіями їжі та тими, де використовують фуд-стайлінг. Для мене найбільш корисними стали практичні поради: який посуд та фон добрати, щоб фото мало кращий вигляд. Отриманні знання буду використовувати на практиці»,  – зазначила студентка.

Фото з особистого архіву Ірини Кіреєвої, 3-Ж курсу

«Шеф-кухарем» пари став студент 2-Ж курсу Антон Таран. Майбутній медійник не тільки навчився фотографувати їжу, але й готував смачні панкейки для одногрупників.

«Це було дуже круто. Вважаю, що  такі пари набагато ефективніші, ніж просто сухий текст лекцій. Особисто я запам’ятав майже весь матеріал. Крім того, під час практичної частини ми все зробили від «а» до «я» самостійно. Спочатку робили для панкейків тісто, потім смажили їх, прикрашали, виставляли світло, тінь і фотографували», – сказав Антон Таран.

Текст: Світлана Небилиця

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

2 Березня, 2020
Студенти-рекламники поспілкувалися з фахівцями агенції «Промо Люди»

Майбутні фахівці з реклами та PR Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького зустрілися з Ольгою Кравт і Світланою Темненко, працівницями рекламної агенції. Зустріч відбулася в…

17 Лютого, 2019
Порадник для майбутніх блогерів (фейлетон)

Наше покоління – справжні щасливчики. Якщо захотіти, то популярності можна досягти без «зв’язків» і видатного таланту. Надійними помічниками в цьому…

7 Червня, 2019
Коли віддаєшся на повну, отримуєш хороший результат

В’ячеслав Лопушанський із дитинства любив спорт і знав, що хоче розвиватися саме в цьому напрямі. Якщо бути спортсменом не судилося,…

9 Листопада, 2018
Школярі відвідали ЧНУ

Учні 11 класу Корсунь-Шевченківської гімназії спробували себе в ролі операторів, режисерів та ведучих студентського телебачення 8 листопада. Про це повідомляє…