Студент ННІ УФСК взяв участь у програмі “Erasmus+”

27 Лютого, 2019

Артем Новіков, який навчається на спеціальності «Реклама та PR у медіагалузі», відвідав Іспанію в межах молодіжного обміну в січні цього  року. Про це повідомляє наш кореспондент.

За словами студента, долучитися до практики молодіжних обмінів “Erasmus+” КА1 напряму «Mobility – young people» «Mixed up» вдалося завдяки Черкаському молодіжному ресурсному центру. Деякі ГО співпрацюють між собою і в разі необхідності можуть запрошувати волонтерів із українських установ. «Так я вперше потрапив у Польщу. Щодо Іспанії, то представники ГО із Запоріжжя запропонували мені на конкурсних засадах заповнити анкету англійською, отже мінімальні знання іноземної мови обов’язкові для таких проектів», – зазначив студент.

Метою поїздки став молодіжний обмін, що об’єднав людей, небайдужих до проблем дискримінації за різними ознаками. Під час проекту учасники об’єднувалися у міні-групи, що мали моделювати різні ситуації із життя соціуму.

«Після цього ми мали обговорити, що побачили, як це зрозуміли, й найголовніше, як реагувати й діяти в різних ситуаціях, пов’язаних із дискримінацією. В останні дні проекту ми знімали ролики на соціальну тематику. До речі, саме тут і знадобилися мої знання, які я встиг отримати в ННІ УФСК. Відеомонтаж, сюжет, постановка сцени ролика – невід’ємна частина діяльності рекламника», – зазначив Артем Новіков.

До проекту долучилися ГО та молодь з Іспанії, Італії, Словенії, Естонії та України. Українським спонсором стала ГО «Stella» – вона взяла на себе організаційні моменти, а інформаційний супровід надав Черкаський молодіжний ресурсний центр.

У цілому проект тривав вісім днів, але ще близько п’яти студент витратив на те, щоб дістатися місця призначення. «ГО прагнуть мінімізувати витрати на логістику, тому будьте готові до несподіванок у виборі шляху та засобів пересування», – зазначив студент. Артем Новіков розповідає, що будь-хто має можливість взяти участь в “Erasmus+”. Важлива умова – необхідно бути членом громадської організації, що співпрацює з Європейською комісією.

Про участь в програмі студент не шкодує, оскільки здобув нові знання та навички. «Перш за все я отримав потужну прокачку англійської. І хоча континентальні європейці не є носіями мови, живе спілкування набагато продуктивніше сухої теорії та граматики. У цілому, я в захваті від цієї програми. Крім того, зміг скуштувати національні страви іспанської кухні, поспілкувався з учасниками програми й місцевим населенням, а також плавав в Атлантичному океані в січні. Сподіваюся, що й далі зможу брати участь у таких проектах», – зазначив Артем Новіков.

Текст: Світлана Небилиця, 4-Ж. 

Фото із особистого архіву Артема Новікова. 

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

20 Лютого, 2019
Студенти-журналісти та рекламники відвідали майстер-клас

Подія відбулася в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 15 лютого. Про це повідомляє наш кореспондент. Захід на тему «Майстерність…

16 Листопада, 2016
У ЧНУ ЗАКРИЛИ СТУДКАФЕ

  Кафе у п’ятому гуртожитку Черкаського національного закрили через збитковість закладу. Про це повідомляє сайт ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Заклад…

19 Листопада, 2018
Майбутні журналісти долучилися до святкування Дня студента

Заходи, присвячені до цього дня, відбувалися в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 14, 15 та 16 листопада. Про це…

17 Жовтня, 2018
Студентка-журналістка знялась у кліпі

Аня Петровська, магістрантка спеціальності «Журналістика», взяла участь у зніманні кліпу на пісню “Плакала” українського гурту “KAZKA”. На сьогодні відео має…