Студентка ННІ УФСК взяла участь у конкурсі краси

27 Лютого, 2019

Ольга Приймачук, яка навчається на спеціальності «Реклама та PR у медіагалузі», представила ННІ УФСК на традиційному конкурсі краси та таланту в ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Захід відбувся 21 лютого. Про це повідомляє наш кореспондент.

 

Загалом за титул «Містера» та «Міс» ЧНУ 2019 позмагалися одинадцятеро хлопців та одинадцять дівчат. Переможцями в конкурсі стали Вікторія Маламуж, студентка 1-го курсу ННІ іноземних мов, та Олексій Джаман, студент 1-го курсу ННІ історії і філософії.

 

Конкурс краси із традиційного дефіле розпочали хлопці, потім на сцені з’явилися дівчата. Учасники продемонстрували образи в народних костюмах, у стилі Casual, пляжному та вечірньому вбранні. Між дефіле глядачі могли побачити вокальні та гімнастичні номери від студентів. Студенти, які брали участь у заході, також підготували танцювальні номери. Крім цього, учасники відповідали на інтелектуальні питання.

 

– Цього року відбувся ювілейний конкурс, тож хочу подякувати організаторам, працівникам університету, студраді й меценатам за фінансову підтримку. Я впевнена, що наступного року захід буде ще кращим, – зазначила Аліна Козлова, голова студради ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

 

Новаціями були участь хлопців у конкурсі та онлайн-голосування, за результатами якого визначили власників титулу «Глядацьких симпатій». Його отримала студентка 1-PR курсу ННІ УФСК Ольга Приймачук.

– Мені дуже сподобалося, це незабутні емоції. Я повністю задоволена своїм званням, оскільки кожна дівчина отримала той титул, якого варта. Це приємно та несподівано, – зазначила студентка.

Текст: Світлана Небилиця, студентка 4-Ж.
Фото: Руслан Крижанівський, фахівець відділу

інформації та зв’язків із громадськістю ЧНУ.

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

30 Грудня, 2019
Нові мультимедійні аудиторії для журналістів, рекламників і PR-ників відкрили в Черкаському національному університеті

Напередодні новоріччя, 28 грудня, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та ректор ЗВО Олександр Черевко відкрили для студентів-медійників два нові навчальні…

6 Вересня, 2019
Майбутні медійники поглибили знання з правозахисної журналістики

Студентки-журналістки та студент-піарник ННІ УФСК ЧНУ ім. Б. Хмельницького взяли участь у другому фестивалі «Праволюдяність: Mediafest 2019». Захід відбувся у…

8 Січня, 2020
Жіночність. Сила

Вправи жіночної Анни Половинки зі зброєю Перша допомога – це необхідні вміння та практика Автор: Тетяна Мироненко, 2-М

9 Листопада, 2018
Школярі відвідали ЧНУ

Учні 11 класу Корсунь-Шевченківської гімназії спробували себе в ролі операторів, режисерів та ведучих студентського телебачення 8 листопада. Про це повідомляє…