Студентка ННІ УФСК взяла участь у конкурсі краси

27 Лютого, 2019

Ольга Приймачук, яка навчається на спеціальності «Реклама та PR у медіагалузі», представила ННІ УФСК на традиційному конкурсі краси та таланту в ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Захід відбувся 21 лютого. Про це повідомляє наш кореспондент.

 

Загалом за титул «Містера» та «Міс» ЧНУ 2019 позмагалися одинадцятеро хлопців та одинадцять дівчат. Переможцями в конкурсі стали Вікторія Маламуж, студентка 1-го курсу ННІ іноземних мов, та Олексій Джаман, студент 1-го курсу ННІ історії і філософії.

 

Конкурс краси із традиційного дефіле розпочали хлопці, потім на сцені з’явилися дівчата. Учасники продемонстрували образи в народних костюмах, у стилі Casual, пляжному та вечірньому вбранні. Між дефіле глядачі могли побачити вокальні та гімнастичні номери від студентів. Студенти, які брали участь у заході, також підготували танцювальні номери. Крім цього, учасники відповідали на інтелектуальні питання.

 

– Цього року відбувся ювілейний конкурс, тож хочу подякувати організаторам, працівникам університету, студраді й меценатам за фінансову підтримку. Я впевнена, що наступного року захід буде ще кращим, – зазначила Аліна Козлова, голова студради ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

 

Новаціями були участь хлопців у конкурсі та онлайн-голосування, за результатами якого визначили власників титулу «Глядацьких симпатій». Його отримала студентка 1-PR курсу ННІ УФСК Ольга Приймачук.

– Мені дуже сподобалося, це незабутні емоції. Я повністю задоволена своїм званням, оскільки кожна дівчина отримала той титул, якого варта. Це приємно та несподівано, – зазначила студентка.

Текст: Світлана Небилиця, студентка 4-Ж.
Фото: Руслан Крижанівський, фахівець відділу

інформації та зв’язків із громадськістю ЧНУ.

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

26 Грудня, 2019
Артем Ківак: Хочеш розсмішити Бога, розкажи йому про свої плани

Артем Ківак, випускник магістратури 2018 року. Професійний фотограф. 2019 рік для нього позначений професійним зростанням, формуванням візуального досвіду, вагомими досягненнями…

22 Січня, 2020
Магістри захистили випускні роботи зі спеціальності “Медіакомунікації”

Публічний захист магістерських робіт студентів спеціальності «Медіакомунікації» відбувся в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Організатор — кафедра журналістики, реклами…

2 Листопада, 2016
Студент-журналіст ЧНУ переміг у фестивалі телерадіопрограм

Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Володимир Левченко став переможцем Всеукраїнського фестивалю студентських телерадіопрограм «Студентський МІКС-2016». Оголошення результатів та нагородження…

19 Листопада, 2018
Майбутні журналісти долучилися до святкування Дня студента

Заходи, присвячені до цього дня, відбувалися в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 14, 15 та 16 листопада. Про це…