Студенти-журналісти та рекламники відвідали майстер-клас

20 Лютого, 2019

Подія відбулася в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 15 лютого. Про це повідомляє наш кореспондент.

Захід на тему «Майстерність інтерв’ю» провела ведуча телеканалу «Україна» Анна Панова. Вона розповіла студентам та гостям про те, як правильно проводити бесіду з респондентом. Зокрема, ведуча наголосила, що запитання потрібно будувати коротко та гостро, вони мають бути відкритими.

За словами Анни Панової, політичне інтерв’ю схоже на гру в пінг-понг, оскільки це активне спілкування, обидва учасники завжди в тонусі й невідомо, які аргументи буде використовувати твій візаві. «”Золоте правило” інтерв’ю: щоб поставити влучне запитання, потрібно знати більшу частину відповіді», – зазначила Анна Панова під час майстер-класу.

За словами Лариси Завгородньої, завідувача кафедри «Видавничої справи, редагування і теорії інформації», кандидата філологічних наук, доцента, захід вирішили організувати, оскільки для студентів цікавий досвід професіонала, який починав із регіонального телебачення «Вікка». «Анна Панова здобула такого високого визнання як «Людина року – 2017». Прекрасно й те, що ведуча проводить журналістську майстерню, на яку запросила студентів. А будь-який професіональний досвід є можливістю вдосконалюватися», – зазначила вона.

Студентка 2-Ж курсу Альона Войцеховська розповіла, що їй сподобався захід, оскільки були корисними практичні поради, якими ведуча поділилася. «Особливо запам’ятала те, які слова, репліки потрібно використовувати, щоб тобі безвідмовно дали коментар. Корисним було й те, як не потрапити в пастки спікерів. Зрозуміла, журналісти мають знати абсолютно все. Отримавши натхнення, готова використовувати поради на практиці», – зазначила Альона Войцеховська.

Світлана Небилиця, 4-Ж

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

6 Січня, 2020
Як уникнути пожежі через дитячі розваги?

Усім відомо про велику любов дітей до вогню. За повідомленнями рятувальників, відсоток пожеж, які виникають від так званих дитячих пустощів…

11 Січня, 2020
Власний світ і кава

Кавова магія від Дарини Бухенської     Задоволення від малювання під час робочого процесу Автор: Тетяна Мироненко, 2-М

14 Січня, 2020
Молода та прекрасна

Майстерність перевтілення перед камерою Наталі Метелиці   Автор: Тетяна Мироненко, 2-М

17 Грудня, 2016
Мамо, я буду журналістом

88 осіб стало студентами за останні три роки на спеціальності «журналістики, реклами та PR-технологій» в ЧНУ імені Богдана Хмельницького. Це…