Студенти-журналісти та рекламники відвідали майстер-клас

20 Лютого, 2019

Подія відбулася в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 15 лютого. Про це повідомляє наш кореспондент.

Захід на тему «Майстерність інтерв’ю» провела ведуча телеканалу «Україна» Анна Панова. Вона розповіла студентам та гостям про те, як правильно проводити бесіду з респондентом. Зокрема, ведуча наголосила, що запитання потрібно будувати коротко та гостро, вони мають бути відкритими.

За словами Анни Панової, політичне інтерв’ю схоже на гру в пінг-понг, оскільки це активне спілкування, обидва учасники завжди в тонусі й невідомо, які аргументи буде використовувати твій візаві. «”Золоте правило” інтерв’ю: щоб поставити влучне запитання, потрібно знати більшу частину відповіді», – зазначила Анна Панова під час майстер-класу.

За словами Лариси Завгородньої, завідувача кафедри «Видавничої справи, редагування і теорії інформації», кандидата філологічних наук, доцента, захід вирішили організувати, оскільки для студентів цікавий досвід професіонала, який починав із регіонального телебачення «Вікка». «Анна Панова здобула такого високого визнання як «Людина року – 2017». Прекрасно й те, що ведуча проводить журналістську майстерню, на яку запросила студентів. А будь-який професіональний досвід є можливістю вдосконалюватися», – зазначила вона.

Студентка 2-Ж курсу Альона Войцеховська розповіла, що їй сподобався захід, оскільки були корисними практичні поради, якими ведуча поділилася. «Особливо запам’ятала те, які слова, репліки потрібно використовувати, щоб тобі безвідмовно дали коментар. Корисним було й те, як не потрапити в пастки спікерів. Зрозуміла, журналісти мають знати абсолютно все. Отримавши натхнення, готова використовувати поради на практиці», – зазначила Альона Войцеховська.

Світлана Небилиця, 4-Ж

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

19 Листопада, 2018
Журналісти та рекламники першого курсу стали «акуленятами пера»

Щорічна посвята для студентів відбулася в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 17 листопада. Про це повідомляє наш кореспондент.

5 Січня, 2020
Як убезпечитися від впливу негативних новин

Сучасна людина постійно перебуває у вирі інформаційних потоків. Медіапростір, з одного боку, дає змогу ознайомлюватися з подіями світового масштабу, з…

16 Листопада, 2016
У ЧНУ ЗАКРИЛИ СТУДКАФЕ

  Кафе у п’ятому гуртожитку Черкаського національного закрили через збитковість закладу. Про це повідомляє сайт ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Заклад…

8 Червня, 2019
Журналістика – це можливість реалізуватися

Завжди усміхнена та привітна, із вогником в очах. Саме такою запам’яталася Вікторія колегам із перших днів роботи. Уже на третьому…